Звіти

Звіт про особистий прийом за травень 2017

Загальним відділом міської ради здійснено аналіз звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради, в тому числі через органи влади вищого рівня та на особистий прийом до міського голови у   травні 2017 року.

Протягом звітного періоду до виконавчого комітету надійшло 191письмове звернення (174 – 2016 рік), 93 звернення( порушено 102 питання) зареєстровано на особистий прийом до міського голови (8-2016 р.),  отримано за належністю 33 звернення (62 -2016р.):  Сумська обласна державна адміністрація -6, Урядова гаряча лінія – 18, Сумський обласний контактний центр – 6.

Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість звернень до виконавчого комітету збільшилась  на  46%, до органів влади вищого рівня зменшилася  на 87%.

Чільне місце у  зверненнях посіли питання житлово-комунального господарства -102 (36%), соціального захисту населення -95 (33% ); аграрної політики та земельних відносин – 27 (9%), праці та заробітної плати  -11 (4 %), медичного обслуговування -10 (3,5%), житлової політики -9  (3,2%).

Порівняно з відповідним періодом минулого року  зросла кількість питань аграрної політики та земельних відносин, житлово-комунального господарства, соціального захисту населення, праці та заробітної плати.

До органів влади вищого рівня громадяни зверталися з питаннями соціального захисту населення – 14 (43%); житлово-комунального господарства -12 (36%),  медичного обслуговування – 3 (9%).

Від соціально-незахищеної категорії громадян надійшло 44 звернення:

учасники війни та бойових дій -5; інваліди загального захворювання - 7,   військовослужбовці, що перебувають в зоні проведення АТО -31,  багатодітні родини-1.

З метою покращення роботи із зверненнями громадян в установах, організаціях, керівники управління праці та соціального захисту населення, управління житлово-комунального господарства, Шосткинського  об’єднаного  управління Пенсійного  Фонду України Сумської області звітували на апаратних нарадах при міському голові щотижня звітують

про роботу із зверненнями громадян.

На апаратних нарадах надавалися роз’яснення з таких актуальних питань, як:  «Введення в дію Програми «Доступні ліки», Про внесення змін до Постанови КМУ від 26.04.2017 №300 щодо надання субсидій населенню, «Збільшено розмір виплат по безробіттю».

Для зручності жителів міста, в приміщенні ЦНАП заплановано прийом громадян фахівцями ШОУПФ України в Сумській області по наданню консультацій та прийому документів.

Рішенням виконкому від 27.05.2016 р №120 «Про надання матеріальної допомоги громадянам міста» надано одноразову благодійну допомогу за рахунок коштів місцевого бюджету 54 громадянам у зв’язку з хворобою, 17 військовослужбовцям,  7 особам, внутрішньо переміщеної в межах країни з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, 8 хворим з  хронічною хворобою нирок, які перебувають на хронічному пролонгованому гемодіалізі на суму 22200 грн..

Відбулося чергування керівників  управління з питань НС, Шосткинського КП «МБТІ», відділу містобудування та архітектури, юридичного відділу на телефонній «Гарячій» лінії.  До керівників звернулося 4 громадян з питань  ремонту тротуару по вул. Шкільній, ремонту покрівлі в будинку по вул.Миру,2; благоустрою прибудинкової території по вул.Миру,3, виготовлення технічного паспорту на прибудову до будинку.

Начальник загального відділу                                                          Т.М. Єпик

05.06.17