Звіти

Звіт про особистий прийом за лютий 2017

Загальним відділом міської ради здійснено аналіз звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради, в тому числі через органи влади вищого рівня та на особистий прийом до міського голови у   2017 року.

Протягом звітного періоду до виконавчого комітету надійшло 266 письмових звернень (292 – 2016 р.), 117 звернень на особистий прийом (119-2016 р.),  отримано за належністю -89 (82-2016 р.) звернень: через ОДА – 3; СОКЦ -3; УГЛ-83.

Чільне місце у письмових зверненнях посіли питання соціального захисту населення, а саме: матеріальної допомоги на лікування -175 (66%) (55% - 2016 р.); житлово-комунального господарства -40 (15%); аграрної політики та земельних відносин – 16 (6%), житлової політики -14 (5%).

Серед питань на особистому прийомі домінуючими були питання житлово-комунального господарства -  67 або 57% (53-2016 р.); житлової політики -14 або 12% (20-2016 р.),  соціального захисту населення -12 або 10% (22-2016 р.); медичного забезпечення – 7 (6%), праці та заробітної плати -6 (5%).

В питаннях до органів влади вищого рівня порушені питання соціального захисту населення – 51 або 57%  (66% - в 2016 р.); житлово-комунального господарства -27 або 30 % (13%  - в 2016 р.), медичного забезпечення -7 (8%), праці та заробітної плати -5 (6%).

Від соціально-незахищеної категорії громадян надійшло 31 звернення:

інвалідів війни -2; інвалідів загального захворювання - 13,  від військовослужбовців, що перебувають в зоні проведення АТО -11, 1 – від громадян, тимчасово переміщених із зони

проведення АТО, 6 – від учасників війни та учасників бойових дій.

З метою покращення роботи із зверненнями громадян в установах, організаціях, структурних підрозділах на апаратних нарадах заслухано звіти керівників відділу містобудування та архітектури, Шосткинського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану, Шосткинського об»єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області.

Відбулося чергування керівників управління житлово-комунального господарства, відділу комунальної власності, голови товариства захисту прав споживачів   на «Гарячій лінії».

Начальник загального відділу                                                          Т.М. Єпик

05.03.17