Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Звіт грудень 2016

Загальним відділом міської ради здійснено аналіз звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради та  на особистий прийом до міського голови  в грудні  2016 року.

 

Протягом звітного періоду до виконавчого комітету надійшло 416 звернень (373-2015 р.): 181 письмове звернення (176-2015), на особистий прийом до міського голови звернулося 93 громадян (114-2015), через ОВВР- 142 (83-2015).

 

Порівняно з відповідним періодом минулого року на 16 одиниць зменшилась кількість звернень до місцевої влади , при цьому на 59 одиниць збільшилась кількість звернень до органів влади вищого рівня.

 

На активність громадян до  органів влади вищого рівня вплинула ситуація в державі  щодо підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, установка загально будинкових лічильників обліку газу та теплової енергії, оформлення субсидії на відшкодування витрат за житлово-комунальні послуги.

 

До  Сумського обласного контактного центру,  Урядової гарячої лінії та  Сумської ОДА громадяни здебільшого зверталися з питаннями соціального захисту населення (70%), житлово-комунального господарства (29%).

 

За тематикою порушених питань, звернення до органів місцевої влади  розподілилися наступним чином:

соціальний захист населення-33%; житлово-комунальне господарство-38%; житлової політики-12%, аграрна політика та земельні відносини-6%, архітектура та будівництво – 5%, праця та заробітна плата-3%,

 

Порівняно з відповідним періодом минулого року зросла кількість звернень з  питань житлової, соціального захисту населення. та аграрної політики.

Зменшилась кількість питань аграрної політики, архітектури та будівництва,   праці та заробітної плати, охорони здоров′я.

 

Від соціально-незахищеної категорії громадян надійшло 35 звернень:

учасники війни, бойових дій, ветерани війни -1; інваліди загального захворювання - 14,   військовослужбовці, що перебували в зоні проведення АТО -16, багатодітні родини -2, громадяни тимчасово переміщені із зони АТО-2.

 

Згідно звернень громадян, що надійшли до виконкому,  рішенням виконавчого комітету  від 16.12.2016 р №338 «Про надання матеріальної допомоги громадянам міста» надано одноразову благодійну допомогу за рахунок коштів місцевого бюджету військовослужбовцям, які призвані та були відряджені для виконання службових завдань в зоні проведення антитерористичної операції, хворим з  хронічною хворобою нирок, які перебувають на хронічному пролонгованому гемодіалізі, громадянам які здійснили  поховання родичів,  жителям міста  у зв’язку з хворобою, особам, внутрішньо переміщеної в межах країни з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції та  у зв’язку з пожежею на загальну суму 22 тис.950 грн.

 

З метою покращення роботи із зверненнями громадян здійснено перевірку роботи у відділі культури та туризму Шосткинської міської ради.

 

На апаратних нарадах при міському голові заслухано звіти керівниківШосткинського міськрайонного відділу державної установи «Сумський обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров»я  України, Міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

 

З метою інформування населення про актуальні питання на апаратній нараді розглянуто питання щодо здійснення соціальної роботи з різними категоріями дітей, молоді, сімей.

 

Розпорядженням міського голови від 07.12.2016 №61-од створено робочу групу по розгляду звернення гр..Бойко А.В., яка скаржиться на цілодобову роботи аптеки, розташованої в житловому будинку по вул.Свободи,42.

 

Розпорядженням міського голови від 26.12.2016 №65-од утворено комісію згідно звернення гр.. Корел В.І.  по обстеженню   будинку  № вул.##########  в наслідок пожежі.

 

Рішенням виконкому Карелу Віктору Івановичу, безробітному, у зв’язку з пожежею приватного будинку по ###########, з місцевого бюджету виділені кошти у      розмірі  4000 грн.

                  

 

         

Начальник загального відділу       

Т.М. Єпик

 

03.12.16

         

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"