Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Звіт 9 місяців 2016

ІНФОРМАЦІЯ

«Про підсумки роботи із зверненнями громадян в структурних підрозділах виконавчого комітету

Шосткинської міської ради за 9 місяців 2016 року»

 

Робота із зверненнями громадян  проводиться відповідно до вимог Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109\2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та інших нормативних документів.

 

На головній сторінці веб-порталу в розділі «Звернення громадян» розміщені графіки прийому громадян міським головою, заступниками міського голови, керівниками структурних підрозділів.

 

З набранням чинності Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції»,  на веб-порталі міської ради розміщено інформацію та форму  подання електронного звернення.

 

Від жителів міста надійшло 14 електронних  звернень.

 

Працює сервіс он-лайн звернень громадян до керівників житлово-комунальних служб міста.

 

В міськвиконкомі проводиться щоденний консультативний прийом громадян керівництвом та фахівцями структурних підрозділів.

 

Юридичним відділом міської ради  надавалася  безоплатна первинна юридична допомога, шляхом роз’яснення чинного законодавства з різних питань.

 

Працівники загального відділу  забезпечували попереднє опрацювання, реєстрацію та оперативне надсилання звернень до виконавців, контроль  за термінами, наповненістю

відповідей та здійснювали зворотній зв’язок із заявниками.

 

Відповідно до розпорядження міського голови від 24.12.2015 №51-од «Про прийом громадян» за 9 місяців 2016 року проведено 34 прийоми громадян міським головою та 136 прийомів -  заступниками міського голови, керуючим справами виконкому на які звернулося   –  705 громадян (738-2015).

 

До виконавчого комітету надійшло 2515 (2488-2015) письмових звернень.

 

Збільшилась кількість звернень отриманих через  СОКЦ  та  на Урядову гарячу лінію - 622 проти (346-2015).

 

Проведений аналіз показав зменшення звернень до органів місцевої влади та зріст кількості звернень до органів влади вищого рівня.

 

Збільшилась кількість колективних звернень 146 проти 68 минулого року В звітному році цей показник склав 4,5 % від загальної кількості звернень (3,1% в 2015 році). Колективно громадяни звертаються з питань благоустрою або ремонту будинків, прибудинкових територій та комунальних мереж, архітектури та будівництва, установки лічильників обліку теплової енергії, газу.

Згідно класифікатора,  основні питання, з якими звертались громадяни, характеризуються таким чином:

43%  склали питання соціального захисту населення.

2

Порівняно з відповідним періодом минулого року їх кількість зменшилась на 20 одиниць (1393 проти 1413 -2015).

 

Громадяни дедалі частіше  звертаються за матеріальною допомогою для вирішення соціально - побутових проблем та оплати лікування, а також за призначенням різних видів соціальної допомоги.

 

За 9 місяців 2016 року із місцевого бюджету виділені кошти в розмірі 198400 грн.          на поховання, лікування, непередбачувальні ситуації (стихійне лихо), військовослужбовцям,  громадянам переміщеним із зони проведення АТО,  ліквідаторам Аварії на ЧС.

 

На 130 одиниць, порівняно з минулим роком, збільшилась кількість  питань житлово-комунальної сфери (640 проти 770 в 2015), що склало  20 відсоткових пунктів від загальної кількості.

 

Заявники нарікають на неякісне надання житлово - комунальних послуг.         Значна кількість звернень стосувалася незадовільного стану житлового фонду, насамперед щодо необхідності оновлення та приведення до належного технічного стану дахів житлових будинків, внутрішньо будинкових мереж та прибудинкових територій, ремонту доріг та тротуарів, видаленню небезпечних дерев.

 

13% склали питання  аграрної політики та земельних відносин, 5% - житлової політики, 4% - медичне обслуговування населення.

 

Особлива увага приділяється розгляду листів та звернень, що надходять від  громадян, що потребують соціального захисту та підтримки (713):

інвалідів ВВВ, учасників війни, учасників бойових дій -28; інвалідів загального захворювання – 123; ліквідаторів ЧЕС-425; матерів-героїнь, одиноких матерів, багатодітних сімей -24; учасників АТО -85;  ветеранів війни і праці – 29; дітей війни -74.

 

Листи від інвалідів Великої Вітчизняної війни  та жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» розглянуто згідно з вимогами Указу Президента України № 109/2008.

 

З метою створення більш сприятливих умов для прийому громадян при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради працює «Мобільний соціальний офіс», представниками якого здійснюються виїзні прийоми громадян в різних мікрорайонах міста.

 

З забезпечення оперативного реагування на звернення громадян при виконавчому комітеті міської ради функціонує цілодобова служба «1555», спеціалізована служба надання кваліфікованої анонімної допомоги «Телефон довіри», телефонна «Гаряча лінія».

 

Для участі в «Гарячій лінії» залучаються заступники міського голови, керівники підприємств, установ, організацій міста, керівники структурних підрозділів міської ради.

 

Графіки  чергування відповідальних осіб на «Гарячій лінії» щоквартально оприлюднюються в газеті «Полісся», на сайті міської ради, розміщуються на інформаційному стенді в приміщенні міськвиконкому. Щовівторка інформація про чергування оприлюднюється по місцевому радіо.

 

З метою здійснення контролю за станом роботи по розгляду звернень громадян загальним відділом міської ради здійснено 9 рейдів – перевірок установ та  структурних підрозділах міської ради. Неналежного виконання роботи не зафіксовано.

 

З метою забезпечення кваліфікованого, об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян введено в практику заслуховування на апаратних

нарадах при міському голові звітів керівників структурних підрозділів про стан роботи із зверненнями громадян в структурних підрозділах міської ради.

 

Протягом звітного періоду заслухано 10 звітів про стан роботи із зверненнями громадян.

 

Інформація про особистий прийом громадян міським головою щотижня оприлюднюється на сайті міської ради та соціальній мережі «Фейсбук».

 

Заходи за участю міського голови, заступників міського голови, керівників структурних підрозділів систематично висвітлюються місцевими засобами масової інформації, на офіційному веб-порталі міської ради, в соціальних мережах,  що сприяє поліпшенню поінформованості жителів міста про роботу влади, спрямовану на реалізацію реформ, започаткованих

Президентом України, Кабінетом Міністрів України, та їх впливу на розв’язання соціально-економічних проблем міста.

 

 

         

Начальник загального відділу       

Т.М. Єпик

 

01.10.16

         

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"