Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Звіт за травень 2017 року

          

          Загальним відділом міської ради здійснено аналіз звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради, в тому числі через органи влади вищого рівня та на особистий прийом до міського голови

 утравні 2017 року.

         Протягом звітного періоду до виконавчого комітету надійшло 191письмове звернення (174 – 2016 рік), 93 звернення( порушено 102 питання) зареєстровано на особистий прийом до міського голови (8-2016 р.),  отримано за належністю 33 звернення (62 -2016р.):  Сумська обласна державна адміністрація -6, Урядова гаряча лінія – 18, Сумський обласний контактний центр – 6.

         Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість звернень до виконавчого комітету збільшилась  на  46%, до органів влади вищого рівня зменшилася  на 87%.

         Чільне місце у  зверненнях посіли питання житлово-комунального господарства -102 (36%), соціального захисту населення -95 (33% ); аграрної політики та земельних відносин – 27 (9%), праці та заробітної плати  -11 (4 %), медичного обслуговування -10 (3,5%), житлової політики -9  (3,2%).

         Порівняно з відповідним періодом минулого року  зросла кількість питань аграрної політики та земельних відносин, житлово-комунального господарства, соціального захисту населення, праці та заробітної плати.

         До органів влади вищого рівня громадяни зверталися з питаннями соціального захисту населення – 14 (43%); житлово-комунального господарства -12 (36%),  медичного обслуговування – 3 (9%).

Від соціально-незахищеної категорії громадян надійшло 44 звернення:

учасники війни та бойових дій -5; інваліди загального захворювання - 7,   військовослужбовці, що перебувають в зоні проведення АТО -31,  багатодітні родини-1.

         З метою покращення роботи із зверненнями громадян в установах, організаціях, керівники управління праці та соціального захисту населення, управління житлово-комунального господарства, Шосткинс

ького  об’єднаного  управління Пенсійного  Фонду України Сумської області звітували на апаратних нарадах при міському голові щотижня звітують

про роботу із зверненнями громадян.

           На апаратних нарадах надавалися роз’яснення з таких актуальних питань, як:  «Введення в дію Програми «Доступні ліки», Про внесення змін до Постанови КМУ від 26.04.2017 №300 щодо надання субсидій населенню, «Збільшено розмір виплат по безробіттю».

         Для зручності жителів міста, в приміщенні ЦНАП заплановано прийом громадян фахівцями ШОУПФ України в Сумській області по наданню консультацій та прийому документів.      

         Рішенням виконкому від 27.05.2016 р №120 «Про надання матеріальної допомоги громадянам міста» надано одноразову благодійну допомогу за рахунок коштів місцевого бюджету 54 громадянам у зв’язку з хворобою, 17 військовослужбовцям,  7 особам, внутрішньо переміщеної в межах країни з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, 8 хворим з  хронічною хворобою нирок, які перебувають на хронічному пролонгованому гемодіалізі на суму 22200 грн..

         Відбулося чергування керівників  управління з питань НС, Шосткинського КП «МБТІ», відділу містобудування та архітектури, юридичного відділу на телефонній «Гарячій» лінії.  До керівників звернулося 4 громадян з питань  ремонту тротуару по вул. Шкільній, ремонту покрівлі в будинку по вул.Миру,2; благоустрою прибудинкової території по вул.Миру,3, виготовлення технічного паспорту на прибудову до будинку.

                          

 

 

Начальник загального відділу                                                          Т.М. Єпик

 

 

 

02.06.17

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"