Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Звіт за ІІІ квартал 2017 року

Інформація про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Шосткинської міської ради в ІІІ кварталі 2017 року.

 

Протягом IІІ кварталу 2017 року до Шосткинської міської радинадійшло 918 (1163-2016 р.) звернень, що на 245 одиниць менше , ніж за відповідний період 2016 року.  Всього до органів влади надійшло 394 (569-2015 р.) письмових заяв, 400 (373-2016) звернень на особисті прийоми, 124 (221-2016) звернення отримано через органи влади вищого рівня.

Аналіз свідчить, що порівняно з відповідним періодом минулого року зменшилась на 40% кількість письмових звернень до місцевих органів влади та на 64% до органів влади вищого рівня. При цьому на 10% зросла кількість звернень на особистий прийом до міського голови.

 Із загальної кількості питань, що перебували на виконанні  вирішено позитивно 58%, по 32% надано роз’яснення; по 10% питань продовжено контроль.

Питання, що порушуються у зверненнях громадян, у порівнянні з ІІІ кварталом 2016 року:

 

Зміст питання

IІІ кв. 2017

IІІ кв. 2016

Комунальне господарство

417 (45%)

350 (30%)

Соціальний захист

       227 (25%)

        433 (37%)

Архітектура та будівництво

33 (3,5%)

26 (2%)

Аграрна політика і земельні відносини

62 (7%)

102 (9%)

Охорона здоров’я

28  (3%)

49  (4%)

Житлова політика

46 (5%)

76(6,5)

Праця і заробітна плата

26 (3%)

34 (3%)

 

Спостерігається зменшення з питань  соціальної політики, аграрної політики та земельних відносин, охорони здоров’я, житлової політики, праці та заробітної плати.

Збільшилась кількість звернень з питань комунального господарства, архітектури та будівництва.

До органів влади вищого рівня громадяни звертаються з питаннями житлово-комунального господарства -49 (39%), соціального захисту населення -53 (43%), медичного обслуговування -8 (6%), архітектури та будівництва – 7 (5,5%).

З  метою вирішення питань соціального захисту населення в ІІІ кварталі 2017 року     надано матеріальну  допомогу громадянам на лікування, поховання, ліквідацію нещасних випадків, допомогу військовослужбовцям та особам, тимчасово переміщеним із зони проведення АТО, громадянам  з  хронічною хворобою нирок, які перебувають на

хронічному пролонгованому гемодіалізі  на загальну суму -56 тис.850 грн.  (71 тис. 7500 грн.- 2016 р.)

          Особлива увага приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, учасники бойових дій, члени багатодітних сімей, одинокі матері, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, учасники АТО та їх сім»ї, особи внутрішньо переміщені із зони проведення АТО та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.

Від громадян зазначених категорій отримано 104 звернення, або 11% від загальної кількості.

       В ІІІ кварталі 2017 року надійшло 62 звернення від учасників АТО та членів їх сімей. З метою вирішення проблем даної категорії громадян рішенням виконкому від 05.09.2017 №204 звільнено від оплати за харчування з 01.09.2017 року по 31.12.2017 року на 100 відсотків   учнів із сімей військовослужбовців Збройних сил України та інших військових формувань, які призвані та були відряджені для виконання службових завдань у зоні проведення АТО,  учасників бойових дій.

Рішенням виконкому від 27.09.2017 №221 звільнено з 1 вересня 2017 р. по 31 травня 2018 р. від оплати за навчання в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах  на 100 відсотків від встановленого розміру 14 дітей, батьки яких є ветеранами   бойових дій  на сході України ( АТО).

          Надано одноразову матеріальну допомогу за рахунок місцевого бюджету батьку загиблого військовослужбовця, який брав участь в антитерористичної операції, у розмірі – 30000 грн. та 10000 грн сімۥї загиблого для встановлення надгробка на могилі.

 Рішенням виконкому з місцевого бюджету в ІІІ кварталі  надано одноразову матеріальну допомогу 29 військовослужбовцям, які призвані та були відряджені для виконання службових завдань в зоні проведення антитерористичної операції на суму 14 тис.500 грн..

Аналіз статистичних даних за соціальним станом заявників свідчить, що найбільше звернень надійшло від пенсіонерів.

За суб’єктом – 51 колективне звернення (5,5%). Частіше колективно громадяни звертаються за вирішенням проблем, що стосуються груп людей, колективів. Це питання ремонту будинків, покрівель, благоустрою прибудинкових територій, ремонту доріг та тротуарів, вуличного освітлення, установки приладів обліку тепла, газу, допомоги дошкільним навчальним закладам.

              Враховуючи звернення громадян, розпорядженням міського голови створено комісію з питання впорядкування  вуличної торгівлі в місті. Розглянувши заяви від Заморської М.А. та  Васильцова  А.П.,  розпорядженням міського голови  утворено комісію по обстеженню   квартири та будинку  у наслідок пожеж.

Рішенням виконкому від 27.09.2017 №227 надано матеріальну допомогу у зв’язку з пожежею вказаним громадянам на загальну  суму 8000 грн..

На апаратних нарадах при міському голові заслухано інформацію керівників про роботу закладів освіти, Центру зайнятості, управління Держпродспоживслужби, відділу державної реєстрації Шосткинської міської ради, Шосткинського відділення виконавчої дирекції ФЗДСС від нещасних випадків на виробництві і професійного захворювання в Україні, Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Розглянуто питання надання житлових субсидій населенню міста. Підведені підсумки роботи із зверненнями громадян та виконавської дисципліни в І півріччі 2017 року.

Згідно графіку, затвердженого розпорядженням міського голови від 23.12.2016 р. № 63-ОД «Про прийом громадян» проводився прийом громадян міським головою,  заступниками міського голови, керуючим справами виконкому, керівниками структурних підрозділів в приміщенні виконкому та трудових колективах підприємств, установ, організацій міста.

З метою надання консультативних послуг, роз`яснень про порядок розгляду та вирішення порушених громадянами питань в міськвиконкомі організований та діє щоденний прийом  керівниками структурних підрозділів.

 

На виконання розпорядженням міського голови від 23.12.2016 р. № 63-ОД «Про прийом громадян» загальним відділом проведені перевірки стану роботи із зверненнями громадян в управлінні освіти, секторі обліку та розподілу житла, Центрі соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді.

 

Забезпечується застосування різноманітних підходів до організації роботи із зверненнями громадян. З цією метою продовжує свою роботу «Гаряча лінія», цілодобова служба «1555», «Телефон довіри», система електронних звернень «Смарт-сіті».

 

За звітний період на телефонну «гарячу» лінію надійшло 7 (11-2016) звернень,  на «Телефон довіри» звернулося 17 (89-2016) громадян, на цілодобову службу «1555» надійшло 704 (487-2016) звернення. Через систему «смарт-сіті» звернулося 10 громадян.

 

Спеціалістами юридичного відділу 33 особам надана    безоплатна первинна правова допомога.

 

З метою забезпечення вільного доступу громадськості до інформації про діяльність органів виконавчої влади,   функціонує офіційний веб-портал місцевих органів виконавчої влади  де щодня розміщується  інформація на головній сторінці.

 

Активована та працює система подачі електронних звернень та електронних петицій.

 

У розділі «Звернення громадян» розміщені графіки прийому громадян з особистих питань керівниками, подається інформація про порядок звернення громадяндо органів виконавчої влади, узагальнена інформація щодо роботи із зверненнями громадян ,   постійно висвітлюється інформація про проведені особисті прийоми міським головою, звіти керівників структурних підрозділів про роботу із зверненнями громадян, актуальна інформація.

 

З метою поінформованості населення з актуальних питань на апаратних нарадах при міському голові  заслухано інформацію керівників структурних підрозділів  про:  епідеміологічну ситуацію в місті, стан підготовки до осінньо-зимового періоду, монетизацію субсидій, сімейну медицину, електронний запис пацієнтів до профільних лікарів тощо.

 

Для забезпечення ефективної роботи міської ради , створення відкритого інформаційного середовища, рівного доступу громадськості до інформації про діяльність місцевих органів виконавчої влади,  до співпраці запрошуються наявні на території міста засоби масової інформації.

 

В комунальній газеті «Полісся» опубліковується інформація про проведення «гарячих» телефонних ліній, графіки прийому громадян міським головою та його заступниками, звіти про роботу із зверненнями громадян у виконавчому комітеті міської ради. В газеті «Полісся» від 21.09.2017 року розміщено інформацію «Про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Шосткинської міської ради за І півріччя 2017 року»

         

 

 

Начальник загального відділу                                   Т.М. Єпик

 

01.10.17

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"