Звіти

Звіт за червень 2017 року

Загальним відділом міської ради здійснено аналіз звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради, в тому числі через органи влади вищого рівня та на особистий прийом до міського голови    у червні 2017 року.

Протягом звітного періоду до виконавчого комітету надійшло 192письмове звернення (155 – 2016 рік), 105 питань  порушено у зверненнях на особистий прийом до міського голови (67-2016 р.),  отримано за належністю 60 звернень (42 -2016р.):  Сумська обласна державна адміністрація -1, Урядова гаряча лінія – 45 (41-2016 рік), Сумський обласний контактний центр – 14 (1-2016 рік).

Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість звернень до виконавчого комітету збільшилась  на  47%, до органів влади вищого рівня  на 30%.

Чільне місце у  зверненнях посіли питання житлово-комунального господарства -107 (36%), соціального захисту населення -108 (37% ); аграрної політики та земельних відносин – 23 (7%), медичного обслуговування -9 (3%), житлової політики -16  (5,4%).

Порівняно з відповідним періодом минулого року  зросла кількість питань соціального захисту населення, медичного обслуговування. Зменшення спостерігається у питаннях будівництва та архітектури, праці та заробітної плати.

До органів влади вищого рівня громадяни зверталися з питаннями соціального захисту населення – 26 (43%); житлово-комунального господарства -25 (42%),  медичного обслуговування – 4 (6,5%), праці та заробітної плати- 3 (5%).

Від соціально-незахищеної категорії громадян надійшло 37 звернень:

учасники війни та бойових дій -1; інваліди загального захворювання - 19,   військовослужбовці, що перебувають в зоні проведення АТО -17.

З метою покращення роботи із зверненнями громадян в установах, організаціях, керівники управління праці та соціального захисту населення, управління житлово-комунального господарства, Шосткинського  об’єднаного  управління Пенсійного  Фонду України Сумської області  на апаратних нарадах при міському голові щотижня звітують про роботу із зверненнями громадян.

На апаратних нарадах надавалися роз’яснення з таких актуальних питань, як:  Про внесення змін до Постанови КМУ від 26.04.2017 №300 щодо монетизації субсидій населенню, надання послуг населенню Шосткинською стоматологічною поліклінікою, міжрайонним протитуберкульозним диспансером, введенням в дію електронної медичної платформи, вакансій для безробітних.

Для зручності жителів міста, в приміщенні ЦНАП проводиться прийом громадян фахівцями ШОУПФ України в Сумській області по наданню консультацій та прийому документів.

На шпальтах газети «Полісся» розміщено інформацію на актуальні теми, що порушують у свої зверненнях до органів влади жителі: «У місті Шостка запрацювало соціальне таксі», «ботулізм забирає життя українців», «На службу зайнятості чекає велике перезавантаження», «біометричний паспорт отримали 2200 громадян» та інші.

Рішенням виконкому від 27.06.2017 р №154 «Про надання матеріальної допомоги громадянам міста» надано одноразову благодійну допомогу за рахунок коштів місцевого бюджету 49 громадянам у зв’язку з хворобою, 16 військовослужбовцям,  9 хворим з  хронічною хворобою нирок, які перебувають на хронічному пролонгованому гемодіалізі,8 громадянам у зв’язку зі смертю родичів на суму 26500 грн..

Відбулося чергування керівників  Шосткинського КП «МБТІ», організаційного відділу на телефонній «Гарячій» лінії.  До керівників звернулося 2 громадян з питань  виготовлення технічного паспорту на прибудову до будинку та замірів рівня шуму в квартирі.

Начальник загального відділу                                                          Т.М. Єпик

03.07.17