Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Звіт за червень 2017 року

          

         Загальним відділом міської ради здійснено аналіз звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради, в тому числі через органи влади вищого рівня та на особистий прийом до міського голови    у червні 2017 року.

         Протягом звітного періоду до виконавчого комітету надійшло 192письмове звернення (155 – 2016 рік), 105 питань  порушено у зверненнях на особистий прийом до міського голови (67-2016 р.),  отримано за належністю 60 звернень (42 -2016р.):  Сумська обласна державна адміністрація -1, Урядова гаряча лінія – 45 (41-2016 рік), Сумський обласний контактний центр – 14 (1-2016 рік).

         Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість звернень до виконавчого комітету збільшилась  на  47%, до органів влади вищого рівня  на 30%.

         Чільне місце у  зверненнях посіли питання житлово-комунального господарства -107 (36%), соціального захисту населення -108 (37% ); аграрної політики та земельних відносин – 23 (7%), медичного обслуговування -9 (3%), житлової політики -16  (5,4%).

         Порівняно з відповідним періодом минулого року  зросла кількість питань соціального захисту населення, медичного обслуговування. Зменшення спостерігається у питаннях будівництва та архітектури, праці та заробітної плати.

         До органів влади вищого рівня громадяни зверталися з питаннями соціального захисту населення – 26 (43%); житлово-комунального господарства -25 (42%),  медичного обслуговування – 4 (6,5%), праці та заробітної плати- 3 (5%).

Від соціально-незахищеної категорії громадян надійшло 37 звернень:

учасники війни та бойових дій -1; інваліди загального захворювання - 19,   військовослужбовці, що перебувають в зоні проведення АТО -17.

         З метою покращення роботи із зверненнями громадян в установах, організаціях, керівники управління праці та соціального захисту населення, управління житлово-комунального господарства, Шосткинського  об’єднаного  управління Пенсійного  Фонду України Сумської області  на апаратних нарадах при міському голові щотижня звітують про роботу із зверненнями громадян.

           На апаратних нарадах надавалися роз’яснення з таких актуальних питань, як:  Про внесення змін до Постанови КМУ від 26.04.2017 №300 щодо монетизації субсидій населенню, надання послуг населенню Шосткинською стоматологічною поліклінікою, міжрайонним протитуберкульозним диспансером, введенням в дію електронної медичної платформи, вакансій для безробітних.      

         Для зручності жителів міста, в приміщенні ЦНАП проводиться прийом громадян фахівцями ШОУПФ України в Сумській області по наданню консультацій та прийому документів.

         На шпальтах газети «Полісся» розміщено інформацію на актуальні теми, що порушують у свої зверненнях до органів влади жителі: «У місті Шостка запрацювало соціальне таксі», «ботулізм забирає життя українців», «На службу зайнятості чекає велике перезавантаження», «біометричний паспорт отримали 2200 громадян» та інші.

Рішенням виконкому від 27.06.2017 р №154 «Про надання матеріальної допомоги громадянам міста» надано одноразову благодійну допомогу за рахунок коштів місцевого бюджету 49 громадянам у зв’язку з хворобою, 16 військовослужбовцям,  9 хворим з  хронічною хворобою нирок, які перебувають на хронічному пролонгованому гемодіалізі,8 громадянам у зв’язку зі смертю родичів на суму 26500 грн..

         Відбулося чергування керівників  Шосткинського КП «МБТІ», організаційного відділу на телефонній «Гарячій» лінії.  До керівників звернулося 2 громадян з питань  виготовлення технічного паспорту на прибудову до будинку та замірів рівня шуму в квартирі.

                          

 

 

Начальник загального відділу                                                          Т.М. Єпик

 

         

 

 

03.07.17

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"