Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Звіт листопад 2017

Загальним відділом міської ради здійснено аналіз звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради та  на особистий прийом до міського голови  в листопаді 2017 року.

 

Протягом звітного періоду до виконавчого комітету надійшло 453 звернення (454-2016 р.): 263 письмових звернення (236-2016), на особистий прийом до міського голови звернулося 124 громадян (111-2016), через ОВВР- 66 (107-2016) звернень.

 

Порівняно з відповідним періодом  кількість звернень залишилася на рівні минулого року.

 

Аналіз свідчить, що активність   громадян зросла до органів місцевої влади,  при цьому на 26% зменшилась кількість звернень до органів влади вищого рівня.

До  Сумського обласного контактного центру,  Урядової гарячої лінії та  Сумської ОДА громадяни  зверталися з питаннями житлово-комунального господарства 44% (23% -2016), соціального захисту населення -35% (63%-2016).

 

Найчастіше  до органів місцевої влади  громадяни звертаються з питаннями:          соціальний захист населення -43%; (41-2016), житлово-комунальне господарство-44%; (22%-2016), житлова політика-5%, (5%-2016), аграрна політика та земельні відносини-24%, (9%-2016), архітектура та будівництво – 20% (4%-2016).

 

Від соціально-незахищеної категорії громадян надійшло 31 звернення:

учасники війни, бойових дій, ветерани війни -3; інваліди загального захворювання - 13,   військовослужбовці, що перебували в зоні проведення АТО -15.

 

Згідно звернень громадян, що надійшли до виконкому,  рішенням виконкому від 29.11.2016 р №289 «Про надання матеріальної допомоги громадянам міста» надано одноразову благодійну допомогу за рахунок коштів місцевого бюджету військовослужбовцям, які призвані та були відряджені для виконання службових завдань в зоні проведення антитерористичної операції, хворим з  хронічною хворобою нирок, які перебувають на хронічному пролонгованому гемодіалізі,громадянам які здійснили  поховання родичів та людям  у зв’язку з хворобою на загальну суму 24 тис.350 грн.

Надано матеріальну допомогу у зв’язку з пожежею, безробітній, гр.Л. яка проживає по вул.Шевченка  у розмірі – 1500 грн.   

 

 З метою покращення роботи із зверненнями громадян здійснено перевірку роботи в Шосткинське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Сумській області.

На апаратних нарадах при міському голові заслухано звіти керівників Шосткинського міськрайонного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області, Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

 

З метою інформування населення про актуальні питання на апаратній нараді заслухано інформацію начальника УПСЗН про стан роботи щодо призначення субсидій та всіх видів соціальних допомог населенню міста, про монетизацію домоволодінням за економію природного газу. Начальник Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомив про виконання заходів щодо підвищення пенсій. Начальник УЖКГ проінформував про хід робіт по ремонту покрівель,  ізоляції теплових мереж, облаштуванню будинків квартирними лічильниками обліку газу.

 

Інформація про особисті прийоми громадян міським головою розміщена в соціальних мережах та на сайті міської ради.

 

В газеті «Полісся» та сайті міської ради надано оголошення про чергування керівників підприємств, установ, оргаізацій міста, керівників структурних підрозділів міської ради на телефонній «Гарячій» лінії.

 

Відбулося чергування начальника управління економіки Гребенюк Д.М., головного спеціаліста відділу Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Шосткинського міськрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області Іщенко О.С., Начальника Шосткинського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області Олбок О.В..

                   

 

18.12.17

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"