Звіти

Звернення громадян на постійному контролі вересень 2015

Загальним відділом міської ради здійснено аналіз звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради, на особистий прийом до міського голови та до органів влади вищого рівня у вересні 2015 року.

Протягом звітного періоду до виконавчого комітету надійшло 553 звернення, з них: 357 письмових звернень (197-2014), на особистий прийом до міського голови звернулося 124 громадян (90-2014), через ОВВР- 72 звернення (13-2014).

Аналіз свідчить, що кількість звернень громадян до місцевих органів влади збільшилась порівняно з відповідним періодом минулого року на 40%. В 5 разів зросла кількість звернень до органів влади вищого рівня ( на Урядову гарячу лінію зателефонувало 58 громадян, до Сумського обласного контактного центру -9, до ОДА-5).

74% питань,  порушених   у зверненнях до ОВВР становлять питання соціального захисту населення: виплата адресної допомоги громадянам, переселеним із зони проведення АТО, призначення субсидії на житлово-комунальні послуги.

За результатами розгляду: вирішено позитивно -65%; згідно  31%   надано роз’яснення, 4% - залишено на контролі.

Письмові звернення склали  357 одиниць

23 звернення (6%) надійшло від громадян, що потребують соціального захисту: учасники АТО-13; інваліди загального захворювання-7; особи, переміщені із зони проведення АТО-3.

Питання порушені у письмових зверненнях:

Соціальний захист229 (64%);  житлово-комунальне господарство – 48 (13%); аграрна політика – 33 (9%);  архітектура та будівництво, присвоєння поштових адрес – 23 (6%); житлова політика-11 (3%) та інші.

За результатами розгляду:

Вирішено позитивно -     291 (82%); надано роз’яснення –        62 (17%), 4 (1%) – перебуває на контролі.

На особистий прийом до міського голови звернулося 124 громадян.         Громадяни що потребують соціального захисту - 5 (4%), з них:  інваліди загального захворювання-2; інваліди ВВв-1; учасники АТО-2.

За тематикою звернень чільне місце посіли питання житлово-комунального господарства -61 (49%), житлові питання -19 (15%);питання охорони здоров′я – 14 (11%); соціального захисту населення -10 (8%); праці та заробітної плати – 9 (7%)  та інші.

Вирішено позитивно -52 (42%); надано роз’яснення  -65(52%); залишено на контролі  –7  (6%).

Протягом звітного періоду надійшло 3 колективних звернення від жителів будинку по вул.Марата,7а щодо незгоди з будівництвом гаража гр..К. біля будинку, жителів Артемівського мікрорайону щодо незадовільної  роботи каналізаційної систем та мешканців будинку по вул.Кірова,21а щодо лікування їх одинокої сусідки.

11 звернень з питань житлово-комунального господарства  залишені на контролі:  ремонт покрівлі в будинках по вул.Дзержинського,2; вул.Горького,1; Леніна,15а; вул.Кірова,21а; вул.К.Маркса,8, капітального ремонту під’їзду в будинку по вул.Луначарського,15; ремонту балконної плити в будинку по вул.Горького,3; установки лавочок біля будинку по вул.Комуністичній,6; заміни кнопки виклику ліфта в 4-му під’їзді будинку по вул.Марата,30а та 2 звернення з питань обстеження та видалення дерев.

Начальник загального відділу                                                                Т.М. Єпик

01.10.15