Звіти

Звернення громадян на постійному контролі травень 2015

Загальним відділом міської ради здійснено аналіз звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради, на особистий прийом до міського голови та до органів влади вищого рівня в травні 2015 року.

Протягом звітного періоду до виконавчого комітету надійшло 167 письмових звернень (153-2014), на особистий прийом до міського голови звернулося 60 громадян (53-2014), через  Сумський обласний контактний центр та Урядову гарячу лінію надійшло 22 звернення (17-2014), до Сумської ОДА звернень не було.

Питання, що порушують громадяни у зверненнях до ОВВР:

житлово-комунальне господарство -9; соціальний захист наслення-9; житлова політика -2; медичне обслуговування-1; праця та заробітна плата-1.

За результатами розгляду: вирішено позитивно -11 (50%); надано роз′яснення-11(50%).

Питання порушені у письмових зверненнях:

- Соціальний захист65 (39%);  житлово-комунальне господарство – 35 (21%); аграрна політика – 28 (17%);  архітектура та будівництво, присвоєння поштових адрес – 18 (11%); опіка та піклування, вчинення правочину -12 (7%).

Інші: житлова політика, медичне обслуговування, освіта, спорт, транспортне забезпечення, питання захисту споживачів -9

За результатами розгляду:

Вирішено позитивно -     115 (69%); надано роз’яснення –   48 (29%);

перебувають на контролі – 4(2%)  ( ремонт покрівлі по вул. Миру,18, провул.Маяковського,14, вул.Ціолковського,16 та 1  звернення щодо видалення  дерев).

На особистий прийом до міського голови звернулося 60 громадян (53-2014).

За тематикою звернень чільне місце посіли питання житлово-комунального господарства -23 (38%), соціального захисту населення -18 (23%); медичне забезпечення -8 (13%) житлової політики -5 (8%); інші - аграрна політика,  архітектура та будівництво, праця та заробітна плата тощо.

За результатами розгляду:

Вирішено позитивно -20 (33%); надано роз′яснення  -37(62%); залишено на контролі – 3 (5%)( ремонт покрівлі в будинках по вул.Ціолковського,16, вул.Бабушкіна,43 та  та 1 звернення щодо видалення аварійних дерев).

Від громадян, що потребують соціальної підтримки надійшло 26 звернень, з них:

Інвалід ВВВ-1; учасники бойових дій -2; учасник ВВв-1; учасники АТО-14; інваліди загального захворювання-8

Начальник загального відділу

Т.М. Єпик