Звіти

Звернення громадян на постійному контролі липень 2015

Загальним відділом міської ради здійснено аналіз звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради, на особистий прийом до міського голови та до органів влади вищого рівня в липні 2015 року.

Протягом звітного періоду до виконавчого комітету надійшло 162 письмових звернення (216-2014), на особистий прийом до міського голови звернулося 81 громадян (84-2014), через ОВВР- 47 (33-2014).

Аналіз свідчить, що кількість звернень громадян до місцевих органів влади зменшилась порівняно з відповідним періодом минулого року на 19%  (243 проти 300). При цьому на 17% зросла кількість звернень до органів влади вищого рівня ( на Урядову гарячу лінію)  (47 проти 33).

Через  Сумський обласний контактний центр надійшло  10 звернень (16-2014),  через Урядову гарячу лінію - 37 (14-2014), до Сумської ОДА звернень не було.

53% питань,  порушених   у зверненнях до ОВВР становлять питання соціального захисту населення: виплата адресної допомоги громадянам, переселеним із зони проведення АТО, призначення субсидії на житлово-комунальні послуги, допомога малозабезпеченим сім’ям. 19% склали питання житлово-комунальної сфери міста.

За результатами розгляду: вирішено позитивно -38%; згідно інших 62%   надано роз’яснення згідно чинного законодавства.

Письмові звернення -  162 одиниці.

33 звернення (20%) надійшло від громадян, що потребують соціального захисту: учасники АТО-22; інваліди загального захворювання-10; Мати-героїня.

Питання порушені у письмових зверненнях:

Соціальний захист45 (28%);  житлово-комунальне господарство – 38 (23%); аграрна політика – 47 (29%);  архітектура та будівництво, присвоєння поштових адрес – 12 (7%); опіка та піклування, вчинення правочину, освіта, спорт -6 (4%), житлова політика-8 (5%) та інші

За результатами розгляду:

Вирішено позитивно -     59 (36%); надано роз’яснення –        18 (11%);

перебувають на виконанні – 85 звернень (52%)

На особистий прийом до міського голови звернулося 81 громадян.      Від громадян, що потребують соціального захисту надійшло 6 звернень (7%), з них:  інваліди загального захворювання-3; інваліди ВВв-1; учасники АТО-1; багатодітна родина.

За тематикою звернень чільне місце посіли питання житлово-комунального господарства -45 (55%), соціального захисту населення -11 (13,5%); архітектури та будівництва-7 (8,5%);  житлової політики -5 (6%); медичного обслуговування-5 (6%); праці та заробітна плата -4(5%); та інші.

Вирішено позитивно -28 (34,5%); надано роз’яснення  -20(24,5%); залишено на контролі та виконанні – 33 (41%).

Начальник загального відділу                                                                Т.М. Єпик

01.08.15