Звіти

Інформація про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Шосткинської міської ради в ІІІ кварталі 2015 року.

Протягом IІІ кварталу 2015 року до Шосткинської міської ради надійшло 1235 звернень, що на 366 одиниць більше , ніж за відповідний період 2014 року.  Всього до органів влади надійшло 745 письмових заяв. На особисті прийоми звернулося 309 осіб. Через органи влади вищого рівня звернулася 181 особа. Із загальної кількості питань, що перебували на виконанні  вирішено позитивно 72%, по 20% надано роз’яснення; по 8% питань продовжено контроль.

З метою надання консультативних послуг, роз`яснень про порядок розгляду та вирішення порушених питань в міськвиконкомі організований та постійно проводиться щоденний прийом громадян.

Спеціалістами юридичного відділу 40 особам надана    безоплатна первинна правова допомога.

На  телефонну «Гарячу лінію» звернулося 27 осіб.

Послугами служби «1555» скористалося 506 осіб.

Питання, що порушуються у зверненнях громадян, у порівнянні з ІІІ кварталом 2014 року:

Зміст питання

IІІ кв. 2015

IІІ кв. 2014

+, -

Соціальний захист

549 (44,4%)

194 (22.3%)

+22.1

Комунальне господарство

258 (20,8%)

121 (13,9%)

+6.9

архітектура та будівництво

64 (5,1%)

107 (12,3%)

-7.2

Аграрна політика і земельні відносини

66 (5,3%)

92 (10,5%)

-5.2

Охорона здоров’я

23 (1,8%)

14 (1,6)

+0,2

Житлова політика

63 (5,1%)

38 (4,3%)

+0,8

Праця і заробітна плата

19 (1.5%)

30 (3,4%)

-11,0

Незважаючи на загальну тенденцію до збільшення кількості звернень, спостерігається зменшення з питань архітектури та будівництва, аграрної політики та земельних відносин, праці та заробітної плати.

Значно (на 22%) збільшилась кількість звернень з питань соціального захисту (матеріальна допомога на лікування).

Так протягом ІІІ кварталу 2015 року  331 особі надано матеріальну  допомогу на лікування, поховання, ліквідацію нещасних випадків, військовослужбовцям та особам, тимчасово переміщеним із зони проведення АТО на загальну суму 51 тис. 830 грн. порівняно з відповідним періодом минулого року – 179 особам на суму 25 тис. 380 грн..

2

З метою покращення роботи із зверненнями громадян в структурних підрозділах, на апаратних нарадах при міському голові заслухано звіт керівника Центру зайнятості, начальника управління ЖКГ ШМР.

З метою роз’яснення найбільш актуальних питань, що порушуються у зверненнях громадян, через ЗМІ надано інформацію про пільговий проїзд окремих категорій громадян,  пільги та соціальні допомоги малозабезпеченим сім’ям,  кредитування енергозберігаючого обладнання тощо.

В місті  склалася певна система роботи, якою створено необхідні умови для практичної реалізації громадянами наданого конституцією права на звернення.

Начальник загального відділу                                   Т.М. Єпик

01.10.15