Звіти

Інформація про роботу із зверненнями громадян у виконавчому комітеті міської ради в ІІ кварталі 2015 року

Робота із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Шосткинської міської ради проводилася відповідно до вимог Конституції України, Закону України «Про звернення громадян»,Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109\2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Загальним відділом  міської ради проведено аналіз роботи із зверненнями  громадян у виконавчому комітеті за ІІ квартал 2015 року.

Щопонеділка міським головою здійснювався прийом громадян в приміщенні міськвиконкому.

На особистий прийом до міського голови звернулося 230 громадян,  що на 16% більше ніж у відповідному періоді минулого року (166-2014 р.)

Домінуючими залишаються питання житлово-комунальної сфери –96( 42% загальної кількості звернень), цей показник збільшився на41 одиницю порівняно з  минулим  роком  (55-2014).

Питання соціального захисту населення  склали 52 од.(23%), що на 27 одиниць більше відповідного періоду минулого року.

Порівняно з відповідним періодом минулого року збільшилась кількість звернень з питань праці та заробітної плати,  житлової політики, охорони здоров′я.

На 231 одиницю, або 18% в порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшилась кількість письмових звернень 738 проти 507 відповідного періоду минулого року.

Найбільш проблемними залишаються питання:

Соціального захисту населення -410 або 55,5%,  що на 180 одиниць більше  ніж у відповідному періоді минулого року  (230-2014 р.).

90% становлять питання надання матеріальної допомоги на лікування, поховання та нещасні випадки.

З місцевого бюджету в ІІ кварталі 2015 року виділено кошти в сумі 44 тис.860 грн. З них 14500 грн. допомога військовослужбовцям, які призвані та були відряджені для виконання службових завдань у зоні проведення антитерористичної операції

Збільшилась майже на 15% кількість питань житлово-комунального господарства -104  проти 76 відповідного періоду минулого року.

Збільшилась на 8%  кількість аграрних питань, 95 проти 80 минулого року.

Зменшилась кількість питань архітектури та будівництва -44 проти 80   в 2014 р.

Від найменш соціально захищених категорій громадян надійшло 65 звернень:

інваліди загального захворювання (44); ветерани війни (17); ліквідатори аварії на ЧАС (4).

Листи від інвалідів Великої Вітчизняної війни  та жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», розглянуто згідно з вимогами Указу Президента України № 109/2008.

З метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до державних органів виконавчої влади питання роботи зі зверненнями громадян  знаходиться на постійному контролі і залишається одним із пріоритетних напрямків роботи.

Начальник загального відділу

Т.М. Єпик