Звіти

Довідка про роботу зі звереннями громадян у січні 2016 року

Загальним відділом міської ради здійснено аналіз звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради, в тому числі через органи влади вищого рівня та на особистий прийом до міського голови у січні  2016 року.

Протягом звітного періоду до виконавчого комітету надійшло 225 письмових звернень (160 – 2015 рік), 59 звернень на особистий прийом (38-2015 р.),  отримано за належністю -75 (17-2015) ( через ОДА – 2; СОКЦ -4; УГЛ-69).

Чільне місце у письмових зверненнях посіли питання соціального захисту населення, а саме: матеріальної допомоги на лікування -151 (67% від загальної кількості); аграрної політики та земельних відносин – 35 (16%),

житлово-комунального господарства -15 (7%); перейменування об’єктів топоніміки -5 (2%).

Серед питань на особистому прийомі домінуючими були питання житлово-комунального господарства -  19 (32%); соціального захисту населення -13 (22%); житлової політики -10 (17%), медичного обслуговування -4 (7%); праці та заробітної плати - 3 (5%).

В питаннях до органів влади вищого рівня порушені питання соціального захисту населення - 42 (56%); житлово-комунального господарства -20 (27%).

Від соціально-незахищеної категорії громадян надійшло 42 звернення:

інвалідів загального захворювання надійшло 27 звернень, 9 звернень від військовослужбовців, що перебувають в зоні проведення АТО, 4 – від громадян, тимчасово переміщених із зони проведення АТО, 2 – від одиноких матерів.

З метою покращення роботи із зверненнями громадян в установах, організаціях, структурних підрозділах на апаратних нарадах заслухано звіти керівників Відділу реєстрації цивільного стану, відділу містобудування та архітектури, архівного відділу міської ради.

Стан роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті міської ради за 2015 рік розглянуто на засіданні виконкому та прийнято рішення виконкому від 03.02.2016 №13 «Про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті міської ради за 2015 рік та завдання на 2016 рік».

09.02.16