Звіти

Довідка про роботу зі звереннями громадян у лютому 2016 року

Загальним відділом міської ради здійснено аналіз звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради, в тому числі через органи влади вищого рівня та на особистий прийом до міського голови у лютому  2016 року.

Протягом звітного періоду до виконавчого комітету надійшло 292 письмових звернення (267 – 2015 рік), 119 звернень на особистий прийом (66-2015 р.),  отримано за належністю -82 (28-2015) ( через ОДА – 3; СОКЦ -14; УГЛ-65).

Чільне місце у письмових зверненнях посіли питання соціального захисту населення, а саме: матеріальної допомоги на лікування -162 (55% від загальної кількості); аграрної політики та земельних відносин – 58 (20%),

житлово-комунального господарства -38 (13%); перейменування об’єктів топоніміки -5 (2%).

Серед питань на особистому прийомі домінуючими були питання житлово-комунального господарства -  53 (47%); соціального захисту населення -22 (18%); житлової політики -20 (17%), медичного обслуговування -4 (3%); праці та заробітної плати - 8 (7%).

В питаннях до органів влади вищого рівня порушені питання соціального захисту населення - 54 (66%); житлово-комунального господарства -11 (13%).

Від соціально-незахищеної категорії громадян надійшло 27 звернень:

інвалідів ВВв-2; інвалідів загального захворювання - 9,  від військовослужбовців, що перебувають в зоні проведення АТО -9, 6 – від громадян, тимчасово переміщених із зони проведення АТО, 3 – від багатодітних родин.

З метою покращення роботи із зверненнями громадян в установах, організаціях, структурних підрозділах на апаратних нарадах заслухано звіти керівників сектору обліку та розподілу житла, Управління Пенсійного Фонду України, відділу ведення державного реєстру виборців.

Відбулося чергування керівників управління житлово-комунального господарства, відділу комунальної власності, голови товариства захисту прав споживачів   на «Гарячій лінії».

09.03.16