Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Довідка про стан роботи зі зверненнями громадян за вересень 2017

Загальним відділом міської ради здійснено аналіз звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради та  на особистий прийом до міського голови  у вересні 2017 року.

 

Протягом звітного періоду до виконавчого комітету надійшло 339 звернень (332-2016 р.) 126 письмових звернень (149-2016), на особистий прийом до міського голови звернулося 150 громадян (113-2016), через ОВВР- 62 (60-2016).

 

Аналіз свідчить, що загальна  кількість звернень залишається на рівні відповідного періоду минулого року. При цьому на 14% збільшилась кількість звернень на особистий прийом та на 2% через  ОВВР . Зменшення спостерігається у письмових зверненнях (8%)  

 

Через Урядову гарячу лінію надійшло 57 звернень,    Сумський обласний контактний центр - 4 звернення, Сумську ОДА -1 звернення.

До органів влади вищого рівня містяни зверталися з  питаннями  ЖКГ (24); СЗН (24); архітектури та будівництва (6), медичного обслуговування (4).

 

За тематикою порушених питань, звернення до органів місцевої влади  розподілилися наступним чином: житлово-комунальне господарство -121, з них 49% склали питання ремонту покрівель у багатоповерхових житлових будинках,  соціальний захист населення -64,  аграрна політики та земельні відносини – 21, архітектура та будвництво-11, інші: освіти, опіки та піклування, медичне обслуговування, праця та заробітна плата, житлова політика.

 

Порівняно з відповідним періодом минулого року зросла кількість звернень з питань житлово-комунального господарства, опіки та піклування, освіти та науки. Зменшились звернення з питань соціального захисту населення, аграрної політики та земельних відносин, медичного обслуговування, житлової політики, праці та заробітної плати.

 

Від соціально-незахищеної категорії громадян надійшло 55 звернень (35-2016 р.):

учасники війни -1, інваліди загального захворювання - 14,   учасники АТО -37, учасники  ВВВ-1; учасники бойових дій -1; багатодітні родини -1, ліквідатори аварії на ЧС-1.

 

З метою інформування населення про зміни в Законодавстві щодо надання населенню субсидій заслухано на апаратній нараді при міському голові  інформацію начальника УПСЗН.

 

На виконання розпорядження міського голови від 23.12.2016 №63-од «Про прийом громадян» загальним відділом міської ради здійснено перевірку

стану роботи із зверненнями громадян у Центрі соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді.

 

На апартній нараді при міському голові  про роботу відділу державної реєстрації прозвітувала начальник відділу. Про стан надання населенню безоплатної вторинної допомоги прозвітував директор Центру Гудима М.В.

 

Відповідно до скарг, що надходять від жителів та з  метою      впорядкування    вуличної торгівлі в місті, розпорядженням міського голови створено комісію.

 

З метою визначення збитків у наслідок пожежі, згідно звернень громадян, розпорядженням міського голови створено комісію по обстеженню   квартири 77 по вулиці Ціолковського ,4  та будинку 3   по вулиці  Галана.

 

На телефонній «Гарячій лінії» чергували заступник міського голови Сиваєва Н.О., заступник міського голови Могильний В.В., начальник загального відділу Єпик Т.М., голова організації захисту прав споживачів Стахорська Л.О..

 

                  

 

Начальник загального відділу                                                          Т.М. Єпик

 

01.10.17

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"