Звіти

Довідка про стан роботи зі зверненнями громадян за серпень 2017

Загальним відділом міської ради здійснено аналіз звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради та  на особистий прийом до міського голови  в серпні 2017 року.

Протягом звітного періоду до виконавчого комітету надійшло 154 письмових звернень (209-2016), на особистий прийом до міського голови звернулося 89 громадян (140-2016), через ОВВР- 43 (64-2016).

Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість усіх звернень  зменшилася на 127 одиниць    (286 проти 413 в 2016 р.): письмових звернень  на 26% , звернень на особистий прийом  на 21%, до ОВВР – на 19,6%.

На Урядову гарячу лінію надійшло 37 звернень,  до  Сумської ОДА звернулося 6 громадян. У зверненнях порушені питання ЖКГ (21); СЗН (18); праці та заробітної плати (3), медичного обслуговування (1).

За тематикою порушених питань, звернення до органів місцевої влади  розподілилися наступним чином: житлово-комунальне господарство -112 (38,7% проти 31% в 2016 р.), з них 58% склали питання ремонту покрівель у багатоповерхових житлових будинках.     Питання соціального захисту населення становлять 22,5% проти 38% в 2016 році. Решта питання аграрної політики та земельних відносин (10%), освіти, опіки та піклування (6%), архітектури та будівництва (5%) праці та заробітна плати, житлової політики, торгівлі та інші.

Порівняно з відповідним періодом минулого року зросла кількість звернень з питань житлово-комунального господарства, при цьому значно зменшились звернення з питань соціального захисту населення, медичного обслуговування, житлової політики, праці та заробітної плати.

Від соціально-незахищеної категорії громадян надійшло 33 звернення (32-2016 р.):

учасники війни -1, інваліди загального захворювання - 13,   військовослужбовці, що перебували в зоні проведення АТО -18, багатодітні родини -1.

З метою надання більш якісної та оперативної медичної допомоги дитячому населенню міста на апаратній нараді при міському голові заслухано звіти головного лікаря КЛПЗ «Шосткінська дитяча лікарня». Про надання терапевтичної допомоги ветеранам війни та учасникам АТО прозвітував заступник начальника терапевтичного відділення клінічного госпіталю ветеранів війни.

Відбулося чергування керівників фінансового управління, управління освіти, відділу культури та туризму, сектору обліку та розподілу житла на «Гарячій лінії».

Начальник загального відділу                                                          Т.М. Єпик

01.09.17