Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Довідка про стан роботи зі зверненнями громадян за серпень 2017

Загальним відділом міської ради здійснено аналіз звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради та  на особистий прийом до міського голови  в серпні 2017 року.

 

Протягом звітного періоду до виконавчого комітету надійшло 154 письмових звернень (209-2016), на особистий прийом до міського голови звернулося 89 громадян (140-2016), через ОВВР- 43 (64-2016).

 

Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість усіх звернень  зменшилася на 127 одиниць    (286 проти 413 в 2016 р.): письмових звернень  на 26% , звернень на особистий прийом  на 21%, до ОВВР – на 19,6%.

 

На Урядову гарячу лінію надійшло 37 звернень,  до  Сумської ОДА звернулося 6 громадян. У зверненнях порушені питання ЖКГ (21); СЗН (18); праці та заробітної плати (3), медичного обслуговування (1).

 

За тематикою порушених питань, звернення до органів місцевої влади  розподілилися наступним чином: житлово-комунальне господарство -112 (38,7% проти 31% в 2016 р.), з них 58% склали питання ремонту покрівель у багатоповерхових житлових будинках.     Питання соціального захисту населення становлять 22,5% проти 38% в 2016 році. Решта питання аграрної політики та земельних відносин (10%), освіти, опіки та піклування (6%), архітектури та будівництва (5%) праці та заробітна плати, житлової політики, торгівлі та інші.

 

Порівняно з відповідним періодом минулого року зросла кількість звернень з питань житлово-комунального господарства, при цьому значно зменшились звернення з питань соціального захисту населення, медичного обслуговування, житлової політики, праці та заробітної плати.

 

Від соціально-незахищеної категорії громадян надійшло 33 звернення (32-2016 р.):

учасники війни -1, інваліди загального захворювання - 13,   військовослужбовці, що перебували в зоні проведення АТО -18, багатодітні родини -1.

 

З метою надання більш якісної та оперативної медичної допомоги дитячому населенню міста на апаратній нараді при міському голові заслухано звіти головного лікаря КЛПЗ «Шосткінська дитяча лікарня». Про надання терапевтичної допомоги ветеранам війни та учасникам АТО прозвітував заступник начальника терапевтичного відділення клінічного госпіталю ветеранів війни.

Відбулося чергування керівників фінансового управління, управління освіти, відділу культури та туризму, сектору обліку та розподілу житла на «Гарячій лінії».

                  

 

Начальник загального відділу                                                          Т.М. Єпик

 

         

 

 

01.09.17

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"