Звіти

Довідка про стан роботи зі зверненнями громадян за липень 2017

Загальним відділом міської ради здійснено аналіз звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради, в тому числі через органи влади вищого рівня та на особистий прийом до міського голови у липні 2017 року.

Протягом звітного періоду до виконавчого комітету надійшло 116письмових звернень (195 – 2016 рік), 161 звернення на особистий прийом до міського голови (120-2016 р.),  отримано за належністю 19 (94 -2016р.) звернень.

Порівняно з відповідним періодом минулого року на 41 одиницю збільшилась  кількість звернень на особистий прийом до міського голови, кількість письмових звернень до виконавчого комітету та органів влади вищого рівня зменшилася   на  154 одиниці.

Чільне місце у  зверненнях посіли питання житлово-комунальної сфери міста -135 (68%) (32% -2016 р.),  соціального захисту населення -57 (19%) (34% - 2016 р.); аграрної політики та земельних відносин – 17 (5%) (10%-2016 р.),  житлової політики - 14 (4,7%) (6%-2016  р.); архітектура та будівництво – 10 (3,4%); праці та заробітної плати (3%); медичного обслуговування -19 (5%).

Порівняно з відповідним періодом минулого року на 36% зросла кількість звернень з питань житлово-комунального господарства, на 15% зменшилися звернення з питань соціального захисту населення.

До органів влади вищого рівня громадяни зверталися з питаннями соціального захисту населення – 11, житлово-комунального господарства -4 (33%),  медичного обслуговування – 3, архітектури та будівництва-1.

Від соціально-незахищеної категорії громадян надійшло 16 звернень:

учасники війни  -1; інваліди загального захворювання - 8,   військовослужбовці, що перебувають в зоні проведення АТО -7.

З метою покращення роботи із зверненнями громадян, надання методичної та практичної допомоги  здійснено перевірку роботи у відділі комунальної власності.

Начальник загального відділу                                                          Т.М. Єпик