Звіти

Аналіз звернень громадян за І півріччя 2015 року показав, що звернення  з питань архітектури, будівництва, землекористування найчастіше є спірними, потребують комісійного розгляду з виїздом на місце,за участю заявників. Прийнято рішення виконкому від 27.08.2015 №237 «Про створення комісії щодо вирішення спорів з приводу будівництва і архітектури та суміжного землекористування» до складу якої увійшли: Пустовіт В.Є. - голова комісії, заступник міського голови; Єфремов В.В. – заступник голови комісії, начальник відділу містобудування та архітектури;Штихно О.Є. – секретар комісії, головний спеціаліст відділу комунальної власності, Ларіна О.К. - головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури; Савкатов Т.Д. - начальник управління Держземагентства в Шосткинському районі (за згодою);Запівахін В.В. - начальник відділу комунальної власності;Скляр А.Г. - начальник юридичного відділу;Могильний В.В. - начальник управління житлово-комунального господарства;Лавриненко О.Ю. – начальник КП «Шосткинського міжрайонного бюро технічної інвентаризації».

Звернення розглядатимуться на комісії  в місячний термін з дня їх отримання, за умови всіх необхідних документів.

Начальник загального відділу

Єпик Т.М.