Звіти

Про категорії пільговиків, кому згідно законодавчих актів зберігається право на пільговий проїзд

В зв’язку зі зверненнями громадян до виконавчого комітету міської ради щодо скасування права окремих категорій громадян на пільговий проїзд інформуємо :

відповідно до Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014р. №76-VIII розділ 3, пункт 11 Прикінцевих положень з 1 червня 2015 року скасовується право окремих категорій громадян на безоплатний проїзд у міському та приміському транспорті.

Зазначені зміни стосуються ветеранів праці, дітей війни, учасників війни, жертв нацистських переслідувань, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, інвалідів 3 групи.

З 1 червня 2015 року вищезазначені категорії (крім інвалідів  3 групи, а це становить 1750 осіб) можуть реалізувати своє право на безоплатний проїзд лише у міському та приміському транспорті відповідно до зазначених урядових рішень як пенсіонери за віком.

Категорія пільговиків кому згідно законодавчих актів  зберігається право на пільговий проїзд:

-         інваліди війни;

-         учасники бойових дій;

-         ветерани:  військової служби, органів внутрішніх справ; податкової міліції; державної пожежної охорони; Державної кримінально-виконавчої служби; служби цивільного захисту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України;

-         вдови (вдівці) померлих (загиблих) ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ, податкової міліції, державної пожежної охорони, Державної кримінально-виконавчої служби, служби цивільного захисту та Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України;

-         інваліди військової служби;

-         інваліди 1 та 2 групи, діти-інваліди та особи, які супроводжують інвалідів 1 групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);

-         громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії;

-         пенсіонери за віком.

Безкоштовне перевезення пільгових категорій громадян по місту, як переможець конкурсу торгів, здійснює ПАТ «Шосткинське АТП-15909».

Графік руху та маршрути по перевезенню пільгових категорій громадян затверджений рішенням виконкому Шосткинської міської ради від 15.10.2013р. № 302 «Про затвердження маршрутів і графіків руху  міського пасажирського транспорту по безкоштовному перевезенню пільгової категорії громадян».

Пільговики перевозяться без обмеження пільгових місць за таким графіком:

Спорткомплекс

7-50

12-15

12-30

Начальник загального відділу                                           Т.М. Єпик

Оновлено

20.09.17