Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 1 від 17.01.19

 

Протокол № 1

засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради

 

 

17 січня 2019 року                                                                                                                                                                                                                                   м. Шостка

 

Робоче засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті проводила голова координаційної ради Сиваєва Н.О.

 

Присутні: Сиваєва Н.О., Сокульська О.Ф., Белясник В.В., Кеня Д.В., Онікієнко А.В., Червоний Є.Г., Півторак В. І., Трегуб О.Ю., Сергейко Н.О., Доценко А.В., Фатун І.М., Наймитенко А.М.,  Волинець Т.В., Афанасьєва О.С., Карась В.М., Скомороха Н.П.,  Лакоза І.М., Герасін С.Л., Кисельов В.П., Гудіма О.С., Півторак В. І., Федіна М.А.

Відсутні: Кущ О.В., Ткаченко О.О., Ляшок В.О., Бороздін В.А., Ляшок М.В., Лопатецька Л.М.

 

 

Порядок денний:

 

1.  Про виконання рішення виконкому від 28.11.2018 року № 342 «Про заходи на виконання Обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки».

     Доповідає секретар координаційної ради, завідувач сектором молоді Сокульська О.Ф.

 

2. Затвердження плану роботи координаційної ради на 2019 рік.

    Доповідає голова координаційної ради, заступник міського голови Сиваєва Н.О.

 

3. Про виконання заходів з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді педагогічним колективом Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради.

    Доповідає заступник директора з навчально-виховної роботи ЦЕВ Ющенко Н.В., яка доповіла про організацію національно-патріотичного виховання в даному закладі.

 

4. Про виконання заходів з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді педагогічним колективом ДНЗ «Шосткинський центр ПТО».

   Доповідає заступник директора з виховної роботи ДНЗ «Шосткинський центр ПТО» Афанасьєва О.С., яка доповіла про організацію національно-патріотичного виховання в даному закладі.

 

 

1. СЛУХАЛИ: завідувача сектором молоді  Шосткинської міської ради, Сокульську О.Ф., яка доповіла про виконання рішення виконкому від 28.11.2018 року № 342 «Про заходи на виконання Обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки».

Сиваєву Н.О., голову ради, заступник міського голови про неухильне виконання даної програми та вчасної звітності.

 

ВИРІШИЛИ: Узяти інформацію до відома.

 

1. Членам координаційної ради вчасно подавати інформацію про виконання рішення виконкому від 28.11.2018 року № 342 «Про заходи на виконання Обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки».

 

2. СЛУХАЛИ: голову ради, заступника міського голови Сиваєву Н.О., яка запропонувала затвердити план роботи координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради.

 

ВИСТУПИЛИ: Півторак В.І., голова Шосткинської міської організації української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) наголосив про внесення змін до плану ради на 2019 рік щодо заходів до Дня виводу військ з Афганістану.

 

Червоний Є.Г., голова Шосткинської міської організації ветеранів, який наголосив увагу про організацію заходів з 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та налагодження взаємодії учнівської та студентської молоді з ветеранами, дітьми-війни.

 

ВИРІШИЛИ: Узяти інформацію до відома.

 

1.Внести зміни та затвердити план роботи координаційної ради на 2019 рік.

2. Членам координаційної ради у разі потреби надавати пропозиції до плану роботи координаційної ради у поточному році.

3. Налагодити взаємодію учнівської та студентської молоді навчальних закладів міста з ветеранами, дітьми-війни; здійснювати їх відвідування, запрошувати на свята.

 

3. Про виконання заходів з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді педагогічним колективом Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради.

 

СЛУХАЛИ: заступника директора з навчально-виховної роботи ЦЕВ Ющенко Н.В., яка доповіла про організацію національно-патріотичного виховання в даному закладі.

 

ВИРІШИЛИ: Узяти інформацію до відома.

 

4. СЛУХАЛИ:заступника директора з виховної роботи ДНЗ «Шосткинський центр ПТО» Афанасьєву О.С., яка доповіла про організацію національно-патріотичного виховання в даному закладі.

 

ВИРІШИЛИ: Узяти інформацію до відома.

 

 

Голова координаційної ради                                                        Н.О.Сиваєва

 

Секретар координаційної ради                                                    О.Ф.Сокульська

 

 

 

 

18.01.19

 

 

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"