Звіти

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату газу

З жовтня 2019 року пільги на газ монетизовано. Надалі, держава надає цю допомогу грошима – безготівково (переказом на рахунки в Ощадбанку), або готівкою. У зв'язку з цим, платіж за спожитий природний газ, починаючи з жовтня, нараховується у повному обсязі без врахування знижки, яка надається пільговику.

Які особливості при сплаті за газ безготівковими та готівковими пільговими грошима? У разі отримання готівки, пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує постачальнику газу AT «Ощадбанк».

В опалювальному сезоні 2019-2020 близько 90% пільговиків отримують безготівкові кошти державної допомоги на рахунки в Ощадбанку. При цьому Ощадбанк не утримує комісію за цю операцію.

10% пільговиків отримують допомогу готівкою відповідно до поданих ними до 15 жовтня заяв. Такі пільговики мають самостійно повністю розрахуватись за спожитий газ, обравши для цього зручний банк, відділення пошти або платіжну систему. Витрати на проведення такого платежу залежать від комісій, яку встановлює обрана фінансова установа або сервіс.

Нагадуємо, всі побутові клієнти ТОВ «Сумигаз Збут» мають доступ до інформації за своїм особовим рахунком в особистих кабінетах на 104.ua.

11.11.2019 09:08

Источник: Сумигаз Збут http://shostka-rada.gov.ua