Звіти

УЖКГ інформує

Проводиться санітарна обробка проїжджих частин вулиць Шосткинської об'єднаної територіальної громади

Санітарна обробка проїжджих частин вулиць Шосткинської об'єднаної територіальної громади с. Ображіївка; Роботи ведуться;

Розпочалися роботи по встановленню свiтлофорiв на перехрестi вулицi Чернiгiвська i провулка Шевченка.

Про роботу з благоустрою та дезінфеції міста 24.03.20

В Шостці проводиться щоденна дезінфекція зупинок громадського транспорту по мiсту;  прибирання вулиць; продовжується проводитись дезінфекція ліфтів, сходових клітин та під'їздів житлових будинків.

Триває дезінфекція вулиць та тротуарів Шостки

В місті проходить  дезінфекція  доріг та тротуарів. Роботи проводяться силами КП "Зеленбуд" та рятівниками. Робота по дезинфекції  міста триватиме протягом всього карантину. Вихідні дні не виключення. Всім здоров'я і добра!

Прибрано території міських парків

Працівниками Центру естетичного виховання приведено до ладу парки біля Центру «Юність» та Центру «Зірка».  Прибрали опале листя, очистили від сміття та вивезли його.

Водоканал інформує

В зв’язку з ремонтними роботами 21 березня 2020 року з 08.00 до 20.00 буде відключено водопостачання по наступним адресам:

В Шостці проводиться дезiнфекція зупинок громадського транспорту

Проводиться  дезинфекція зупинок громадського транспорту

До уваги городян!

Від понеділка, 16 березня, у Шостці проводитимуть дезінфекцію усіх зупинок громадського транспорту, смітників та лавок. Елементи благоустрою дезінфікуватимуть щодня, за винятком тих днів, коли в місті дощитиме.

Про роботу з благоустрою міста 16.03.20

Благоустрій міста: прибирання і вивіз листя по місту; прибирання парку Свободи; Роботи ведуться.

Про роботу з благоустрою міста 05.03.20

Прибирання вулиці Чернігівська; прибирання і вивіз листя по місту; прибирання негабаритного сміття, гілок, листя бiля контейнерного майданчика по вулицi Миру між будинками 5 та 7;  прибирання негабаритного сміття, гілок, листя бiля контейнерного майданчика по вулицi Марата б. 30 а; прибирання негабаритного сміття, гілок, листя бiля контейнерного майданчика по вулицi Миру б.10;  прибирання негабаритного сміття, гілок, листя бiля контейнерного майданчика біля будинків 5 та 7 по вулицi Онупрієнка;  Роботи ведуться.

Про роботу з благоустрою міста 04.03.20

Благоустрій міста: спил аварійних дерев;

Про роботу з благоустрою міста 03.03.20

Благоустрій міста: прибирання вулиць мiста; прибирання бiля контейнерних майданчикiв по вулицi Робочiй

Про роботу з благоустрою міста 02.03.20

Благоустрій міста: прибирання і вивіз сміття і гілок дерев; Роботи ведуться.

Про роботу з благоустрою міста 26, 28.02.20

Благоустрій міста: прибирання узбiччя доріг;  Роботи ведуться.

Водоканал інформує

До уваги шосткинців! В зв'язку з ремонтними роботами тимчасово  припинено водопостачання  будинків  по  вулиці Онупрієнка 9,15,17,17а.  Для того, щоб мешканці цих будинків мали змогу запастися водою, водопостачання буде включено з 18.00 до 19.00. Водоканал перепрошує  за тимчасові незручності.

1    2    3    4    5    6