Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Правила поведінки на воді

Насолода літнього відпочинку біля води всім відома, проте користуватись цим благом матінки-природи потрібно розумно і обережно, адже вода помилок не прощає.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради вважає за необхідне ще раз попередити населення про важливість знань та дотримання правил поведінки на воді.

 

Отже, основна причина через яку гинуть люди, це необережне поводження на воді – пустощі та хуліганства недотримання правил безпеки. Що стосується дитячих жертв, то їх  спричиняє саме батьківський недогляд. Досить лише на хвилину втратити пильність – і врятувати малюка буде запізно.

 

Найнебезпечніший ворог відпочиваючих пляжників – алкоголь. Під його впливом людина втрачає самоконтроль. Хмільне геройство серед «підігрітої» братії до добра не доводить. На спір стрибнути з мосту чи переплисти озеро або річку рівнозначно самогубству. Є небезпека, що плавуна прихопить судома. Подібну реакцію організму також викликає різкий перепад температури, коли розпалені від сонця пляжники пірнають у холодну воду. Це призводить не лише до судоми кінцівок, а й дихальної системи.

 

Ще одна з причин – відпочинок в місцях, не призначених для купання. Там не обладнані рятувальні пости, а на дні можуть «спочивати» найнебезпечніші несподіванки.

 

Любителів нічних купань варто попередити: не запливайте далеко від берега, бо у темряви легко втратити орієнтацію і не дістатися берега.

 

Люди похилого віку повинні особливо уважно ставитися до свого здоров’я, бо ніхто не застрахований від серцевого нападу чи підвищення тиску під час відпочинку на пляжі.

 

Що треба нагадати тим, хто втрапив у халепу посеред водоймища? По-перше, не панікуйте, спробуйте розслабитися і дістатися найближчого плавзасобу чи берега. Саме панічний страх призводить до загибелі.

 

Як поводитися тим, хто побачив потопаючого? Необхідно негайно подати рятувальне коло, надувний матрац або будь-який засіб, що допоможе втриматися на воді. І пам’ятайте, що знання елементарних правил рятування та поводження на воді ніколи не бувають зайвими.

 

На озері Галенківське працює рятувальний пост. В разі необхідності звертайтесь за допомогою.

 

10.05.12

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"