Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Інформація про пожежі 21.11.16 -27.11.16

В період   з  21 листопада по 27 листопада 2016 року  в Шостці та Шосткинському районі   виникло 5 пожеж.

ОБЕРЕЖНО – ТОНКИЙ ЛІД!

Враховуючи високу ймовірність нещасних випадків на льоду, управління  з питань надзвичайних ситуацій Шосткинської  міської ради звертається до мешканців та гостей міста утримуватися  від виходу на тонкий лід і застерегти від цього своїх дітей. Завзятим рибалкам також слід пам’ятати, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при перебуванні на льоду.

Інформація про пожежі 14.11.16 - 21.11.16

Протягом минулого тижня в м. Шостка та Шосткинському районі сталося 5 пожеж.

В Шостці на місці пожежі було виявлено тіла трьох людей

12 листопада о 02:04 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку за адресою: Сумська область, м. Шостка, вул. Скоропадського. Телефонував водій, що проїздив поруч і побачив на околиці населеного пункту охоплену вогнем будівлю.

СИНОПТИКИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ ПРО РІЗКУ ЗМІНУ ПОГОДНИХ УМОВ

За даними Сумського обласного центру з гідрометеорології 11 листопада по м. Суми та області очікується зниження температури вночі до 10 морозу – 40 тепла, вдень до 20 морозу – 30 тепла. Вночі 11 листопада сильний дощ з переходом у сніг, налипання мокрого снігу, місцями хуртовина, слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця,  місцями пориви вітру 15-20 м/с.

ВІДБУДЕТЬСЯ ПЕРЕВІРКА СИСТЕМИ ОПОВІЩЕННЯ

Управління з питань надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради повідомляє про те, що 19 жовтня  2016 року з 11.50 по 12.00  буде проведена технічна перевірка обласної локальної системи оповіщення з включенням електросирен та  з перемиканням обласного і міського радіотрансляційного вузла на території міста. Просимо населення міста залишатися на своїх місцях і продовжувати звичайну трудову діяльність.

ЗВЕРНЕННЯ УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ДО ШОСТКИНЦІВ

У зв’язку з прибиранням врожаю останнім часом зафіксовані  випадки самовільного випалювання населенням сухої рослинності або її залишків. В зв’язку з цим  почастішали  скарги громадян на задимленість, які надходять до міського управління з питань надзвичайних ситуацій.

УВАГА АЧС!

Що за хвороба - африканська чума свиней ? Африканська чума свиней (АЧС) – небезпечне вірусне захворювання, яке вражає свиней.

Штормове попередження

По інформації Сумського обласного центру з гідрометеорології в найближчу годину 18 серпня 2016 року зі збереженням до кінця доби по Сумській області та м. Суми очікуються грози, місцями шквали, швидкість вітру 15-20 м/с.

НЕ ВЖИВАЙТЕ В ЇЖУ НЕЗНАЙОМІ ГРИБИ!

В зв'язку з випадками отруєння  дикорослими грибами, зафіксованими в Сумьскій області, управління з питань надзвичайних ситуаціїй  Шосткинської міської ради звертається до шосткинців з проханням відповідально ставитися до збору  грибів, не вживати в їжу незнайомі гриби та  не купувати гриби на стихійних ринках.

Прогноз погоди на 11-15 серпня по Сумській області

Вночі та вдень 11 серпня по м. Суми та  місцями по області очікуються грози.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ НА 8-11 СЕРПНЯ ПО СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

8 серпня: Мінлива хмарність, місцями короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер північно-східний 7-12м/с. Температура повітря вночі 14-19, вдень 23-28.

Увага! Африканська чума свиней (АЧС)

Африканська чума свиней (АЧС) - висококонтагіозна вірусна хвороба свиней, що характеризується гарячкою, явищами геморагічного діатезу, значними крововиливами, дистрофічно-некротичними змінами у внутрішніх органах та високою смертністю (до 100%). За клінічними ознаками нагадує бешиху (рожу) свиней.

Хворіють тільки домашні і дикі свині, незалежно від породи та віку. Люди, інші види тварин та птиця на АЧС не хворіють. Вакцин і медикаментів, що захищають від цієї хвороби, не існує.

Як захиститися від африканської чуми свиней:

19 липня на Сумщині очікуються складні погодні умови

За даними Сумського обласного центру з гідрометеорології у зв’язку з переміщенням активного циклону з південного заходу 19 липня на Сумщині очікуються складні погодні умови: сильні дощі, місцями сильні зливи, грози, місцями град, вдень в окремих пунктах крупний град. Вітер північно-західний 7-12 м/с, шквали та пориви вітру 17-22, вдень місцями 25-30 м/с. Температура повітря по області становитиме вночі 15-200, вдень зниження до 20-260.

Штормове попередження про пожежну небезпеку в Україні

14-17 липня у східних, Запорізькій, Одеській, більшості районів Дніпропетровської, Херсонської, Полтавської та Сумської областей очікується надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека,

в решті областей України (крім західних) висока (4 класу), місцями надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

1    2    3    4    5    6    7    8

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ