Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Центр надання адміністративних послуг міста Шостка

Реєстрація нерухомості та бізнесу

Проекти рішень для обговорення

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

Анонси подій для ЗМІ

Новини ТРК "Акцент"

Газета "Полісся"

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Інформація про пожежі 28.03.16-03.04.16

Протягом минулого тижня в м. Шостка та Шосткинському районі сталося 3 пожежі.

Попередження про погіршення погодних умов

До кінця доби 1 квітня в більшості областей  пориви вітру    15-20 м/с, у західній частині пориви вітру та шквали 19-24м/с. Протягом 2 квітня в Україні пориви вітру 15-20м/с,  на Лівобережжі до 24 м/с; на Сумщині та Чернігівщині сильні опади у вигляді мокрого снігу та дощу.

Попередження про стихійні та небезпечні гідрометеорологічні явища, різкі зміни погоди

Прогноз погоди по Сумській області і місту Суми на добу з 20 години 24 березня до 20 години 25 березня 2016р.

В Шостці та Шосткинському районі перевірять стан цивільного захисту

Сьогодні в Шостці та Шосткинському  районі розпочала  роботу  комісія  Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Протягом 10 днів  коміся проведе  комплексну перевірку стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту й організації роботи з питань техногенної та пожежної безпеки.

Про складні погодні умови в Україні 24-25 березня 2016 р

Очікуються складні погодні умови: 24 березня на території Вінницької, Черкаської, Київської, Полтавської, Чернігівської та Сумської областей сильний мокрий сніг, утворення снігового покриву висотою 10-15 см, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця; у південних, східних областях, на Кіровоградщині, Дніпропетровщині сильні дощі; в Україні, крім західних областей, посилення вітру до 15-20 м/с. 25 березня поступове послаблення та припинення опадів і явищ.

Інформація про очікувані складні погодні умови 19-21 березня 2016 року в Сумській області

19-21 березня в Сумській області очікуються ускладнення погодних умов: сніг, мокрий сніг, хуртовина, утворення тимчасового снігового покриву, висотою 2-7см, на дорогах ожеледиця.

Вранці та вдень 18 березня по м. Суми та області очікуються пориви західного   вітру 15-20м/с.

Обережно: на водоймах тане лід!

Міське управління з питань надзвичайних ситуацій  звертається до шосткинців  з  нагадуванням,  що з приходом весни не можна виходити на лід, адже  його міцність зменшується з кожним днем.

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

01 березня   2016 року   у приміщенні виконкому під керівництвом  заступника міського голови Ніни Сиваєвої  відбулось чергове засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В місті розпочато роботу по інвентаризації проводового радіомовлення

За інформацією начальника  управління з питань НС Ольги Ткаченко,   в місті розпочато роботу по інвентаризації   проводового  радіомовлення в установах, організаціях, закладах освіти.

КАРАНТИННІ ЗАХОДИ ПОДОВЖЕНО ДО 3 ЛЮТОГО

29 січня відбулося  засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Темою обговорення стала ситуація з захворюваності та грип та ГРВІ у нашому місті.

У Шостці - епідемія. Заходи безпеки

22 січня відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Темою обговорення стала ситуація з захворюваності та грип та ГРВІ у нашому місті. За інформацією лікаря-епідеміолога Шосткинської СЕС Олександра Маркова, у Шостці зафіксовано перевищення епідемічного порогу у 1,5 рази. Так, впродовж тижня (з 14 по 21 січня) за медичною допомогою звернулося 1054 шосткинця. Це у 2,9 рази більше порівняно з минулим тижнем.  «В епідеміологічний процес почало більше залучатися доросле населення», - підкреслив О. Марков.

Про погодні умови 19.01.16

За даними Українського гідрометеорологічного центру 19 січня на території Сумської області очікуються пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, сильний сніг. На дорогах ожеледиця.

Інформація про суттєве ускладнення погодних умов в Україні 17-18 січня

Внаслідок переміщення в Україну активного південного циклону протягом 17-18 січня на території Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Черкаської, Дніпропетровської, Полтавської, 18 січня і Харківської та Сумської областей очікуються надзвичайно складні погодні умови: дуже сильні снігопади, сильні хуртовини, снігові замети при швидкості вітру 17-22 м/с, місцями 25 м/с.

Рятувальники застерігають: за несприятливих погодних умов будьте вкрай обережними під час перебування на вулиці та водіння автомобіля, остерігайтеся ходити поблизу ліній електропередач та дерев. Пам’ятайте: відповідальність рятує життя!

Про погіршення погодних умов в Україні 16-19 січня

16 січня вночі та вранці у північних областях сильний сніг, хуртовини, у центральних областях сильний мокрий сніг з дощем, налипання мокрого снігу, ожеледь; в Україні, крім західних областей, пориви вітру 15-20 м/с.

1    2    3    4    5    6

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ