Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Центр надання адміністративних послуг міста Шостка

Реєстрація нерухомості та бізнесу

Проекти рішень для обговорення

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

Анонси подій для ЗМІ

Новини ТРК "Акцент"

Газета "Полісся"

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

НЕ ВЖИВАЙТЕ В ЇЖУ НЕЗНАЙОМІ ГРИБИ!

В зв'язку з випадками отруєння  дикорослими грибами, зафіксованими в Сумьскій області, управління з питань надзвичайних ситуаціїй  Шосткинської міської ради звертається до шосткинців з проханням відповідально ставитися до збору  грибів, не вживати в їжу незнайомі гриби та  не купувати гриби на стихійних ринках.

Прогноз погоди на 11-15 серпня по Сумській області

Вночі та вдень 11 серпня по м. Суми та  місцями по області очікуються грози.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ НА 8-11 СЕРПНЯ ПО СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

8 серпня: Мінлива хмарність, місцями короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер північно-східний 7-12м/с. Температура повітря вночі 14-19, вдень 23-28.

Увага! Африканська чума свиней (АЧС)

Африканська чума свиней (АЧС) - висококонтагіозна вірусна хвороба свиней, що характеризується гарячкою, явищами геморагічного діатезу, значними крововиливами, дистрофічно-некротичними змінами у внутрішніх органах та високою смертністю (до 100%). За клінічними ознаками нагадує бешиху (рожу) свиней.

Хворіють тільки домашні і дикі свині, незалежно від породи та віку. Люди, інші види тварин та птиця на АЧС не хворіють. Вакцин і медикаментів, що захищають від цієї хвороби, не існує.

Як захиститися від африканської чуми свиней:

19 липня на Сумщині очікуються складні погодні умови

За даними Сумського обласного центру з гідрометеорології у зв’язку з переміщенням активного циклону з південного заходу 19 липня на Сумщині очікуються складні погодні умови: сильні дощі, місцями сильні зливи, грози, місцями град, вдень в окремих пунктах крупний град. Вітер північно-західний 7-12 м/с, шквали та пориви вітру 17-22, вдень місцями 25-30 м/с. Температура повітря по області становитиме вночі 15-200, вдень зниження до 20-260.

Штормове попередження про пожежну небезпеку в Україні

14-17 липня у східних, Запорізькій, Одеській, більшості районів Дніпропетровської, Херсонської, Полтавської та Сумської областей очікується надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека,

в решті областей України (крім західних) висока (4 класу), місцями надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

Попередження про різку зміну погодних умов

7 липня по Сумській області очікуються грози, місцями град, шквал 15-20м/с.

В Шостці відбудеться командно - штабне навчання

Міське управління з питань НС повідомляє про те, що з 14 по 17 червня 2016 року  в місті буде проведено командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту міста Шостка на тему: «Дії органів управління та сил ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту міста Шостка у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру у мирний час та в особливий період».

Прогноз погоди по Сумській області 30 травня - 3 червня 2016 року

30 травня по Сумській  області очікуються грози, вдень сильний дощ, град та  шквали 17-22м/с. Погоду визначатиме улоговина циклону з південного сходу та лінія нестійкості.

Попередження про стихійні та небезпечні гідрометеорологічні явища, різкі зміни погоди

Вдень 24 травня по Cумській області очікуються грози, місцями град, по місту та місцями по області шквал 15-20м/с.

Штормове попередження!

У найближчі години з утриманням до кінця доби 23 травня  по Сумській області очікуються грози, пориви вітру 15–20 м/с.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ на добу з 21 години 20 травня до 21 години 21 травня, 22 травня - 30 травня 2016 року

Вночі 21 травня по Сумській  області очікуються сильні дощі. Вночі та вранці пориви вітру 15-20м/с.

Управління з питань НС закликає шосткинців бути обережними під час травневих свят

Міське управління з питань НС закликає шосткинців бути обережними під час святкування Великодня та травневих свят,  дотримуватись основних протипожежних правил при використанні відкритого вогню у храмах, розпалювати  багаття  на природі лише у відведених місцях,  не забувати наглядати за дітьми і не залишати їх без уваги дорослих.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій телефонувати:

15-55  або  2-15-79   цілодобова  служба виконкому; 101 -   служба порятунку, 102 -   міліція; 103 -   швидка допомога; 104 -  газова служба.

Опалювальний сезон в місті закінчиться 8 квітня

Рішення про закінчення опалювального сезону 2015-2016 років було   прийнято сьогодні   міською комісією  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Згідно рішення комісії опалювальний сезон в місті завершиться 8 квітня 2016 року.

Про ускладнення погодних умов

За даними Сумського обласного центру з гідрометеорології протягом доби 7 квітня 2016 року по м. Суми та області очікуються грози, місцями град, місцями шквали 15-20 м/с.  У зв’язку з різкою зміною погодних умов прошу вжити заходів щодо реагування на можливі надзвичайні ситуації на підвідомчих територіях.

1    2    3    4    5    6

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ