Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Центр надання адміністративних послуг міста Шостка

Реєстрація нерухомості та бізнесу

Проекти рішень для обговорення

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

Анонси подій для ЗМІ

Новини ТРК "Акцент"

Газета "Полісся"

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

КАРАНТИН В ШОСТЦІ ЗНЯТО З 20 ГРУДНЯ

19 грудня 2016 року під головуванням заступника міського голови Ніни Сиваєвої  відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

До уваги громадян! Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України

1. Загальні положення

1. Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України (далі — Правила) визначають вимоги щодо безпеки громадян при користуванні послугами залізничного транспорту, знаходженні на території та об'єктах залізничного транспорту.

2. Громадяни, які порушують Правила, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Будьте обережними, зігріваючи свою оселю!

Щороку спостерігається тенденція до росту кількості пожеж саме в період похолодань. Люди, рятуючись від холоду, не дотримуються, а нерідко просто нехтують елементарними правилами пожежної безпеки. Як наслідок, виникають загорання, які окрім матеріальних збитків можуть призвести до травмування та навіть загибелі людей.

У зв’язку з цим міське управління  з питань  НС  звертається до громадян із проханням неухильно виконувати прості, але необхідні правила пожежної безпеки під час

експлуатації пічного опалення, електрообігрівачів, нагрівальних пристроїв:

Основнi правила поведінки в умовах низьких температур

Управління з питань НС  Шосткинської міської ради  нагадує  про основні правила поведінки в умовах низьких температур. Щоб уберегти себе і своїх близьких від переохолодження та обмороження, рекомендовано  дотримуватись основних правил поведінки в умовах низьких температур, а саме:

Прогноз погоди на 1-5 грудня

Прогноз погоди по Сумській області:

В Сумській області очікуються складні погодні умови

Протягом доби 2 грудня та вночі 3 грудня очікуються складні погодні умови: сильний сніг, мокрий сніг, місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця, снігові замети, вітер південний з переходом на північно-західний 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с.

Інформація про пожежі 21.11.16 -27.11.16

В період   з  21 листопада по 27 листопада 2016 року  в Шостці та Шосткинському районі   виникло 5 пожеж.

ОБЕРЕЖНО – ТОНКИЙ ЛІД!

Враховуючи високу ймовірність нещасних випадків на льоду, управління  з питань надзвичайних ситуацій Шосткинської  міської ради звертається до мешканців та гостей міста утримуватися  від виходу на тонкий лід і застерегти від цього своїх дітей. Завзятим рибалкам також слід пам’ятати, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при перебуванні на льоду.

Інформація про пожежі 14.11.16 - 21.11.16

Протягом минулого тижня в м. Шостка та Шосткинському районі сталося 5 пожеж.

В Шостці на місці пожежі було виявлено тіла трьох людей

12 листопада о 02:04 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку за адресою: Сумська область, м. Шостка, вул. Скоропадського. Телефонував водій, що проїздив поруч і побачив на околиці населеного пункту охоплену вогнем будівлю.

СИНОПТИКИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ ПРО РІЗКУ ЗМІНУ ПОГОДНИХ УМОВ

За даними Сумського обласного центру з гідрометеорології 11 листопада по м. Суми та області очікується зниження температури вночі до 10 морозу – 40 тепла, вдень до 20 морозу – 30 тепла. Вночі 11 листопада сильний дощ з переходом у сніг, налипання мокрого снігу, місцями хуртовина, слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця,  місцями пориви вітру 15-20 м/с.

ВІДБУДЕТЬСЯ ПЕРЕВІРКА СИСТЕМИ ОПОВІЩЕННЯ

Управління з питань надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради повідомляє про те, що 19 жовтня  2016 року з 11.50 по 12.00  буде проведена технічна перевірка обласної локальної системи оповіщення з включенням електросирен та  з перемиканням обласного і міського радіотрансляційного вузла на території міста. Просимо населення міста залишатися на своїх місцях і продовжувати звичайну трудову діяльність.

ЗВЕРНЕННЯ УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ДО ШОСТКИНЦІВ

У зв’язку з прибиранням врожаю останнім часом зафіксовані  випадки самовільного випалювання населенням сухої рослинності або її залишків. В зв’язку з цим  почастішали  скарги громадян на задимленість, які надходять до міського управління з питань надзвичайних ситуацій.

УВАГА АЧС!

Що за хвороба - африканська чума свиней ? Африканська чума свиней (АЧС) – небезпечне вірусне захворювання, яке вражає свиней.

Штормове попередження

По інформації Сумського обласного центру з гідрометеорології в найближчу годину 18 серпня 2016 року зі збереженням до кінця доби по Сумській області та м. Суми очікуються грози, місцями шквали, швидкість вітру 15-20 м/с.

1    2    3    4    5    6

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ