Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Центр надання адміністративних послуг міста Шостка

Реєстрація нерухомості та бізнесу

Проекти рішень для обговорення

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

Анонси подій для ЗМІ

Новини ТРК "Акцент"

Газета "Полісся"

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Затверджено заходи забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2017 року

Рішенням комісії від 21 лютого 2017 року затвреджено  заходи забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2017 року:

ОБЕРЕЖНО: НА ВОДОЙМАХ ТАНЕ ЛІД!

Міське управління з питань надзвичайних ситуацій  звертається до шосткинців  з  нагадуванням,  що з приходом весни не можна виходити на лід, адже  його міцність зменшується з кожним днем.

Це стосується насампереред любителів підльодної рибалки.

Шановні шосткинці! Будьте вкрай  обережними та не випробувайте  свою долю!

Інформація про пожежі 06.02.17 - 12.02.17

Протягом минулого тижня в Шостці зареєстровано 3 пожежі. Під час однієї з них загинув чоловік  1953 року народження. Пожежа відбулась 12 лютого в квартирі  двоповерхового будинку  по  вул. Гагаріна. Припустима причина – необережність під час куріння

До уваги шосткинців! В місті працюють пункти обігріву

Пункти обігріву розташовані:

Інформація про пожежі 23.01.17 - 29.01.17

Протягом минулого тижня 2 пожежі були зареєстрованіна території Шосткинського  району.

Інформація про пожежі 16.01.17 - 22.01.17

Протягом минулого тижня по м. Шостка  було зареєстровано 2 пожежі.

Інформація про пожежі 09.01.16 - 15.01.16

Протягом минулого тижня по м. Шостка та Шосткинському району було зареєстровано 3 пожежі.

ПРО ОФІЦІЙНІ МІСЦЯ ДЛЯ КУПАННЯ НА ВОДОХРЕЩУ

За інформацією   начальника  управління з питань надзвичайних ситуацій  Ольги Ткаченко, на Водохрещу,  19 січня,    обряд  пірнання   можна здійснити на  офіційно визначених місцях -  Галенківському та Вінницькому озерах.
«Для безпеки громадян у цих  місцях  19 січня  з ранку чергуватимуть рятувальники, медичні працівники та буде забезпечено охорону громадського порядку", – повідомила Ольга Олександрівна.

У виконкомі розглянуто питання мінімізації наслідків можливих надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням погодних умов

5 січня 2016 року   під  головуванням заступника  міського голови Ніни Сиваєвої, начальника управління з питань НС Ольги Ткаченко  відбулось спільне засідання оперативного штабу з координації дій з проведення заходів мінімізації наслідків можливих надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням погодних умов та порушенням руху автомобільного транспорту  та міської комісії з питань ТЕБ та НС.

Інформація про очікувані складні погодні умови 6-7 січня 2017 року

В зв’язку з виходом південного циклону з Балкан на території Сумської області вдень 6 січня та протягом доби 7 січня очікуються складні погодні умови:

УВАГА! З 6 січня в Україні різке похолодання

За прогнозами Укргідрометцентру, 6-7 січня у зв'язку з вторгненням арктичного повітря в Україні очікується різке зниження температури: вночі до 13-19° морозу (у Львівській, Волинській, Рівненській, Тернопільській, Івано-Франківській, Закарпатській, Чернівецькій, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській, Полтавській, Черкаській, Вінницькій, Кіровоградській областях) місцями до 20-26° морозу, вдень до 11-17° морозу. В Донецькій, Луганській, Запорізькій, Херсонській області вночі та вдень до 7-13° морозу, в Криму та Приазов'ї до 0-6° морозу.

У Луганській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській, Одеській областях та в Криму часом сніг (в Криму та Приазов'ї з дощем), місцями сильні снігопади, хуртовини, посилення вітру 15-22 м/с.

8-9 січня в Україні утримається холодна погода, проте опади на півдні та сході послабшають і припиняться.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОЖЕЖІ 26.12.16 - 01.01.16

В період з 26.12.16  по  01.01.16 в Шостці зареєстровано 2 пожежі.

Інформація про пожежі 19.12.16 - 25.12.16

Протягом минулого тижня в Шосткинському районі  зареєстровано 1 пожежу. 25 грудня в с. Клишки  горів житловий будинок.  Припустима причина – порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей. Орієнтовний збиток до 60 000 грн. Врятовано майна на суму до 60 000 грн.

В зв’язку з частими випадками пожеж звертаємо увагу громадян на необхідність дотримуватися пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення, електрообігрівачів, нагрівальних пристроїв!

Новорічні свята: безпека передусім!

Наближаються довгоочікувані новорічні свята, щоб вони пройшли весело та без неприємностей і залишили по собі лише позитивні спогади, необхідно дотримуватись вимог особистої та колективної безпеки.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОЖЕЖІ12.12.16 - 18.12.16

В період   з  12  по 18 грудня  2016 року  в Шостці та Шосткинському районі   зареєстровано  6 пожеж.

1    2    3    4    5    6

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ