Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Місцеві вибори 2015

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Поточні онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Державні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Економіка

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Державний реєстр виборців

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

ПЛАНИ РОБОТИ 

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

 

   

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА 

 

 

 ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

 ПРЕДСТАВНИЦТВО

 ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

 

 

 

 

 

 

ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

КАРТА ШОСТКИ

 

 

 

 

Затверджено заходи забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2017 року

Рішенням комісії від 21 лютого 2017 року затвреджено  заходи забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2017 року:

 

I. Про заходи забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2017 року.

 

СЛУХАЛИ:  Ткаченко О.О. – начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради.

 

ВИСТУПИЛИ: Стонт В.П., Гузенко Т.О., Хаміцевич І.Д., Міщенко В.М., Бабак В.Б., Міхньов О.М.

 

ВИРІШИЛИ:

 

1. Узяти до відома доповідь Ткаченко О.О., виступи членів комісії і запрошених на засідання міської комісії про заходи забезпечення в місті безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2017 року.

 

2. Затвердити План дій органів управління міста щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків у 2017 році. (далі – План дій).

 

3. Управлінню з питань НС міської ради, керівникам підприємств, організацій і установ міста незалежно від форм власності:

 

3.1.Узяти під особистий контроль безумовне виконання заходів Плану дій, чітко визначивши необхідні заходи, виконавців, джерела матеріального і фінансового забезпечення.

 

3.2.Забезпечити проведення ретельної перевірки готовності гідротехнічних споруд та об’єктів життєзабезпечення  до пропуску повені, при необхідності виконати додаткові роботи по їх захисту.

                                                          

Термін виконання п.п. 3.1.-3.2.: згідно Плану дій

 

3.3. Вжити заходів щодо поповнення міського і об’єктових матеріальних резервів на випадок виникнення можливих надзвичайних ситуацій, створити аварійний запас матеріально-технічних засобів (у тому числі паливо-мастильних та будівельних матеріалів). Привести в готовність наявні сили та засоби щодо ліквідації наслідків підтоплення, підготувати інженерну та автомобільну техніку до роботи в умовах повені.

 

3.4. Забезпечити оперативне реагування у разі порушення нормальних умов життєдіяльності населення та сталого функціонування об’єктів життєзабезпечення, пов’язаних з пропуском весняної повені.

 

3.5.З метою недопущення заторів на руслі річки Шостка забезпечити обстеження та у разі необхідності очищення його від повалених дерев.

Термін виконання пунктів 3.3-3.5: на період проходження паводку

4. 2  державному пожежно-рятувальному загону Управління Державної служби НС України у Сумській області забезпечити  підготовку сил та засобів   для   виконання   заходів   щодо   проведення   рятувальних   та   інших невідкладних робіт в зоні впливу шкідливої дії льодоходу, повені та паводків.

 

5. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи міської ради:

 

5.1. Забезпечити загальну координацію діяльності СГ та служб ЦЗ міста стосовно реалізації заходів щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків у 2017 році, у разі необхідності ліквідації їх

наслідків.

 

5.2. Оперативно висвітлювати в засобах масової інформації розвиток та хід весняної повені, а також заходи щодо забезпечення в цих умовах захисту населення та об’єктів соціальної, комунально-побутової, промислової сфери.

 

Термін виконання пунктів 4-5: На період проходження паводку

 

6.  Зобов’язати керівників підприємств, організацій і установ міста незалежно від форм власності до 06.03.2017 року:

 

6.1. Вивчити паводкову обстановку на території об’єктів, обстежити всі наявні гідротехнічні споруди, а також канали, стоки, кювети, колодязі і дренажі, що забезпечують пропуск води. При необхідності очистити їх від льоду та сміття.

 

6.2.  Своїми наказами визначити і привести в готовність сили та засоби щодо ліквідації наслідків можливого підтоплення, підготувати до роботи наявні засоби для відкачки води.

 

6.3.  На період весняних паводків установити постійний контроль за утриманням захисних споруд та підвальних приміщень. Особливу увагу звернути на колодязі: енерго, газо, тепло, водопостачання та зв’язку.

 

6.4. Підприємствам, які мають на балансі джерела водопостачання (свердловини) забезпечити проведення заходів по недопущенню їх підтоплення талими та паводковими водами (обваловка та інше), встановити посилений лабораторний контроль і створити в достатній кількості  запас деззасобів для проведення дезинфекції водогонів.

 

7. Відповідальність за пропуск води (льоду) по руслу р.Шостка покласти на голів об’єктових комісій з питань ТЕБ і НС, згідно карти можливої обстановки:

-         ділянка №1          - ШКЗ “Імпульс”

-         ділянка №2          - ШКЗ “Зірка”

-         ділянка №3          - ТОВ ШП “Харківенергоремонт”

-         ділянка №4          - ПАТ “ШЗХР”

 

8.    КП ШКЗ “Зірка”:

 

8.1. Організувати цілодобове чергування на заводських гидрозатворах по руслу р.Шостка.

 

8.2. Установити водомірний пост для здійснення гідроологічних спостережень під час повені, забезпечити його необхідним оснащенням і засобами зв’язку. При наявності паводку, щодня до 10.00 доповідати про рівні води  в озері  до  управління з питань НС та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи міської ради по тел. 7-11-11 і службу 1555 міста (тел.2-15-79).

 

9. Управлінню освіти міської ради  організувати проведення роз’яснювальної роботи серед учнів загальноосвітніх шкіл про небезпеку перебування дітей у період весняного паводку на річках та водоймищах.

 

Термін виконання - до 06.03.2017 року

 

10. Управлінню ЖКГ міської ради:

 

10.1. Провести заходи щодо забезпечення готовності систем зливної каналізації міста до роботи в умовах весняного паводку;

10.2. Підготувати транспорт, який може бути при необхідності задіяний для підвозу питної води.

 

11. КП ВУВКГ:

 

11.1. Посилити лабораторний контроль якості питної води, що надається населенню міста, на випадок виникнення НС;

11.2. Прийняти необхідні заходи по недопущенню підтоплень КНС Головна, КНС-8 та інших водопровідно-каналізаційних споруд та мереж.

 

12. Шосткинському відділу поліції (м. Шостка) ГУ Національної поліції в Сумській області підготувати і підтримувати в готовності сили і засоби для негайного оповіщення населення в районах можливого підтоплення і виводу його у небезпечні місця, а також для оточення районів НС і охорони особистого майна громадян та регулювання руху автотранспорту на шляхах у зонах підтоплення.

 

13. Шосткинському міськрайонному відділу Державної установи «Сумській обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»  забезпечити посилений контроль за санітарно-епідемічною обстановкою під час можливих підтоплень територій та після спаду води.

 

14. Фінансовому управлінню міської ради за поданням управління з питань НС та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи міської ради передбачити виділення коштів на фінансування заходів, пов’язаних з проведенням робіт в районах можливих підтоплень, і поповнення резерву паливо-мастильних матеріалів.

 

15. Директору КУ “Шосткинська МРВС”:

 

15.1. Задіяти у разі необхідності  водолазів (матросів) та плавзасоби для ліквідації можливої надзвичайної ситуації на водоймищах міста.

15.2. Укласти угоди з незабезпеченими районами Сумської області щодо надання водолазно-рятувальних послуг.

15.3. Провести паспортизацію плавзасобів, що перебувають в рятувально-водолазній службі.

16. Доповіді про ускладнення паводкового становища на території міста надавати негайно в службу “1555” міста (тел.2-15-79) і управління з питань НС міста (тел. 7-11-11, 2-05-07).

 

 

 

ПЛАН  ДІЙ

органів управління м. Шостка з підготовки до паводків, пропуску льодоходу та повені у 2017 році

 

План розроблено з метою забезпечення готовності органів управління, сил і засобів до оперативного реагування при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з паводками, повенями та льодоходом.

Основні завдання плану:

- забезпечення готовності органів управління та сил до дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій під час паводків, пропуску льодоходу і повені;

- здійснення координації дій структурних підрозділів Шосткинської міської ради та підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності щодо запобігання надзвичайним ситуаціям, усунення причин, що спричиняють їх виникнення та створення умов для успішного подолання наслідків надзвичайних ситуацій;

- забезпечення контролю за станом готовності ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій до оперативного реагування при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій.

 

№ з

/п

Заходи

Відповідальний за виконання

Термін виконання

1

2

3

4

                 1. Організаційні заходи

1.

Скласти карту-схему зон можливого виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з паводком та пропуском льодоходу і повені, визначивши об’єкти життєзабезпечення населення, транспорту, енергетики, зв’язку та інші об’єкти господарювання, що можуть зазнати негативного впливу природних явищ та розробити заходи щодо забезпечення їх сталого функціонування під час пропуску льодоходу, повені та паводків.

Управління з питань НС міста

До 06.03.17 р.

3.

Уточнити порядок взаємодії структурних підрозділів міської ради та відповідних служб, підприємств, організацій із визначенням відповідальних осіб, порядок і регламент зв’язку, інформування, оповіщення у разі виникнення надзвичайних ситуацій та виконання робіт з ліквідації наслідків паводку та пропуску льодоходу і повені.

 

Управління з питань НС міста, УЖКГ, КП ШКЗ “Зірка”, 2  державний пожежно-рятувальний загін Управління Державної служби НС України у Сумській області

До 06.03.17 р.

4.

Провести розрахунок сил та засобів для залучення до  проведення запобіжних заходів та виконання робіт з ліквідації наслідків паводку та пропуску льодоходу і повені.

Управління з питань НС міста, УЖКГ, КП ШКЗ “Зірка”, 2  державний пожежно-рятувальний загін Управління Державної служби НС України у Сумській області

До 06.03.17 р.

5.

Розробити і впровадити порядок своєчасного доведення попереджень і оповіщень до населення, робочого персоналу та керівників усіх рівнів про можливу загрозу паводку, пропуску льодоходу і повені та її масштабів.

Широко і оперативно висвітлювати в засобах масової інформації розвиток та хід паводку, пропуску льодоходу і повені, заходи щодо забезпечення захисту населення і об’єктів господарювання, а також правила поведінки людини в цих умовах.

Управління з питань НС міста, УЖКГ, КП ШКЗ “Зірка”, 2  державний пожежно-рятувальний загін Управління Державної служби НС України у Сумській області

До 06.03.17 р.

6.

Створити оперативні штаби з безпечного пропуску паводку, льодоходу і повені та оперативні (мобільні групи) для безперебійного керівництва роботами, розробити регламент їх роботи, у тому числі цілодобового чергування відповідних працівників. Визначити сили реагування для оперативного проведення запобіжних заходів при можливих змінах паводкової ситуації, пропуску льодоходу, паводку і пошуково-рятувальних робіт.

Управління з питань НС міста, УЖКГ, КП ШКЗ “Зірка”, 2  державний пожежно-рятувальний загін Управління Державної служби НС України у Сумській області

До 06.03.17 р.

7.

Організувати виїзди членів оперативної групи управління з питань НС міста, комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в райони підтоплення.

2  державний пожежно-рятувальний загін Управління Державної служби НС України у Сумській області, Управління з питань НС міста, Міська комісія з питань ТЕБ і НС, УЖКГ міста

До 06.03.17 р.

8.

Привести в готовність гідроспоруди, прилади, пристрої та обладнання на водомірних постах. Забезпечити надійний зв’язок з водомірними постами.

КП ШКЗ “Зірка”, Керівники підприємств, Управління з питань НС міста

До 06.03.17 р.

9.

Здійснювати постійне ґрунтовне інформування міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, органів місцевого самоврядування про розвиток весняної повені.

Управління з питань НС міста, 2  державний пожежно-рятувальний загін Управління Державної служби НС України у Сумській області, УЖКГ

До 06.03.17 р.

10

Здійснити заходи щодо забезпечення готовності роботи водозаборів господарсько-питного призначення, водопровідно-каналізаційних споруд і мереж систем зливної каналізації в умовах можливої повені.

УЖКГ міста, КП ВУВКГ, Керівники підприємств

До 06.03.17 р.

11

Підготувати для попередження і ліквідації негативних наслідків повені та паводків інженерну й автомобільну  техніку, засоби евакуації людей, мобільне насосне обладнання, автономні джерела живлення та освітлювання, засоби забезпечення питною водою, створити резерв пально-мастильних матеріалів.

У разі потреби, згідно з укладеними договорами, привести в готовність інженерну та іншу техніку для роботи в умовах повені і можливої евакуації людей.

Управління з питань НС міста, КП ВУВКГ, УЖКГ, Евакокомісія міста, ШРЕМ ПАТ «Сумиобленерго», 2  державний пожежно-рятувальний загін Управління Державної служби НС України у Сумській області

До 06.03.17 р.

12

Провести обстеження наявних державних плавзасобів та підготувати їх до дій в умовах весняної повені.

2  державний пожежно-рятувальний загін Управління Державної служби НС України у Сумській області, Управління з питань НС міста, КУ “ШМРВС”, Керівники підприємств

До 06.03.17 р.

13

Провести навчання та тренування відповідних органів управління і формувань щодо дій в умовах пропуску льодоходу, паводку і повені

Міська та об’єктові комісії з питань ТЕБ і НС, Управління з питань НС міської ради

До 06.03.17 р.

14

Посилити контроль по попередженню можливого забруднення джерел водопостачання і недопущення їх експлуатації до приведення якості води у відповідність зі стандартом та дотриманням санітарних норм

КП ВУВКГ міста, Шосткинський міськрайонний відділ Державної установи «Сумській обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», Керівники підприємств

До 06.03.17 р.

15

Забезпечити безаварійну роботу і стале функціонування шламонакопичувачів та очисних споруд міста.

УЖКГ міста, ВАТ “ШЗХР”, КП ВУВКГ, Управління з питань НС міста

До 06.03.17 р.

16

Організувати чергування сил і засобів на об’єктах, які можуть потрапити в зони підтоплення (КНС-2; КНС-6; КНС-8).

КП ВУВКГ, 2  державний пожежно-рятувальний загін Управління Державної служби НС України у Сумській області, Управління з питань НС міста

До 06.03.17 р.

17

Спланувати евакуацію населення із зон можливого підтоплення, а також:

- забезпечення постійної охорони і захисту об’єктів та матеріальних цінностей, які неможливо вивезти із зони підтоплення;

- організацію охорони громадського порядку під час проведення евакуації населення і в місцях тимчасового розташування евакуйованих, організацію комендантської служби в районах, з яких евакуйоване населення;

- забезпечення евакуйованого населення продовольством і товарами першої необхідності;

- надання медичної допомоги населенню в місцях тимчасового його розселення.

2  державний пожежно-рятувальний загін Управління Державної служби НС України у Сумській області, Управління з питань НС міста, УЖКГ, КЗ “Шосткинська ЦРЛ”, Служба охорони громадського порядку, Евакокомісія міста

До 06.03.17 р.

18

Забезпечити нормативні запаси реагентів, знезаражуючих засобів та реактивів для очищення, знезараження питної води та проведення посиленого відомчого лабораторного контролю, а також санітарного нагляду за якістю питної води в умовах проходження паводку.

Керівники підприємств, Шосткинський міськрайонний відділ Державної установи «Сумській обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»,

До 06.03.17 р.

19

Ввести стан підвищеної готовності аварійних сил і засобів у разі загрози виникнення повені.

2  державний пожежно-рятувальний загін Управління Державної служби НС України у Сумській області, Управління з питань НС міста, УЖКГ

березень 2017 року

20

Провести наради відповідних органів управління і формування щодо дій в умовах повені.

2  державний пожежно-рятувальний загін Управління Державної служби НС України у Сумській області, Управління з питань НС міста, УЖКГ

До 06.03.17 р.

21

Перевірити стан ставків, гідротехнічних споруд і вжити необхідних заходів для забезпечення їх готовності до пропуску весняної повені.

2  державний пожежно-рятувальний загін Управління Державної служби НС України у Сумській області, Управління з питань НС міста, УЖКГ, ШКЗ “Зірка”

До 06.03.17 р.

22

На підприємствах зв’язку створити оперативні робочі групи з цілодобовим режимом роботи.

ЦТП №16 СФ ПАТ “Укртелеком”

До 06.03.17 р.

23

Проводити посилений контроль екологічного, санітарно-епідеміологічного стану і забезпечити готовність до дій у разі їх погіршення.

Шосткинський міськрайонний відділ Державної установи «Сумській обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», Держінспекція з охорони навколишнього природного середовища Сумської області

До 06.03.17 р.

24

Переглянути угоди та договори і, при необхідності, внести уточнення щодо захисту населення, допомоги, тощо у разі можливих підтоплень під час повені.

УЖКГ, 2  державний пожежно-рятувальний загін Управління Державної служби НС України у Сумській області, Управління з питань НС міста, Керівники підприємств

До 06.03.17 р.

25

Створити необхідний запас паливо-мастильних, будівельних та сипучих матеріалів, забезпечити його завчасне та раціональне розміщення поблизу зон можливих підтоплень.

Управління з питань НС міської ради, Керівники підприємств, УЖКГ

До 06.03.17 р.

26

Виділити необхідні кошти для пропуску повені згідно з представленими розрахунками (при необхідності).

Фінансове управління міськради

До 06.03.17 р.

27

Привести в готовність наявні сили та засоби щодо ліквідації наслідків підтоплення, а також підготувати інженерну та автомобільну техніку до роботи в умовах повені.

2  державний пожежно-рятувальний загін Управління Державної служби НС України у Сумській області, Керівники підприємств, УЖКГ

До 06.03.17 р.

28

Забезпечити своєчасне проведення обстежень об’єктів і територій, що постраждали від повені, льодоходу та дощових паводків і вжити невідкладних заходів щодо ліквідації їх наслідків.

2  державний пожежно-рятувальний загін Управління Державної служби НС України у Сумській області, Шосткинський міськрайонний відділ Державної установи «Сумській обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», Управління з питань НС міста, Керівники підприємств, УЖКГ, Держінспекція з охорони навколишнього природного середовища Сумської області

У разі необхідності після проходжень-ня паводку

 02.03.2017 16:43

Источник: Управління з питань НС http://www.shostka-rada.gov.ua/upravlnnya_z_ns/nsnews
 
 
 
 
КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ 
 
 
 ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК "СВЕМА"

ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ ВІДЕОРОЛІК

МІСТА  ШОСТКА

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА

ПРОМИСЛОВИХ

ПІДПРИЄМСТВ МІСТА

 СТАТИСТИКА  

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НС 

 

 

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА

СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

СЛУЖБА У СПРАВАХ 

ДІТЕЙ

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ

СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї,ДІТЕЙ 
ТА МОЛОДІ


УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ 

освіта

ЦЕНТРАЛЬНА

РАЙОННА ЛІКАРНЯ 

црл шостка

ШОСТКИНСЬКА ОДПІ 

ШОСТКИНСЬКЕ МІСЬКРАЙОННЕ

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

пенсионный фонд шостка

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА  

ОРГАНІЗАЦІЯ УСВА

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"