Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Місцеві вибори 2015

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Поточні онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Державні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Економіка

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Державний реєстр виборців

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

ПЛАНИ РОБОТИ 

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

 

   

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА 

 

 

 ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

 ПРЕДСТАВНИЦТВО

 ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

 

 

 

 

 

 

ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

КАРТА ШОСТКИ

 

 

 

 

ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ МІСЬКОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

5 травня 2017 року під головування заступника міського голови Ніни Сиваєвої відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно -екологічної безпеки. Згідно порядку денного були розглянуті питання щодо  заходів по  забезпеченню санітарного та епідемічного благополуччя населення у літній період 2017 року, про стан підготовки місць масового відпочинку населення на водних об’єктах міста Шостка, про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сухої трави протягом пожежонебезпечного періоду,  стан протипожежного захисту на об’єктах відпочинку та оздоровлення дітей,  використання шахтних колодязів міста Шостка. 

ПРОТОКОЛ № 6

засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій

 

 

« 05 » травня 2017 року                                                                                          м. Шостка

                                                                  

 

ГОЛОВУВАВ: Сиваєва Н.О. – заступник голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, заступник міського голови.

 

ПРИСУТНІ:члени міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі - ТЕБ і НС) і запрошені (за окремими списками, що додаються).

 

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

І. Про заходи щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення у літній період 2017 року (Хаміцевич І.Д.).

 

СЛУХАЛИ: Хаміцевич І.Д. – начальника Шосткинського міськрайонного відділу Державної установи «Сумський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

 

ВИРІШИЛИ:

 

1. Узяти до відома інформацію начальника Шосткинського міськрайонного відділу Державної установи «Сумський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Хаміцевич І.Д. про заходи щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення у літній період 2017 року, у тому числі профілактиці інфекційних захворювань населення і покращенню епізоотичної ситуації на території міста.

 

2. КЗ «Шосткинська ЦРЛ» сумісно з Шосткинським міськрайонним відділом Державної установи «Сумський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» увести в дію план заходів щодо профілактики інфекційної захворюваності у літній період 2017 року з урахуванням епідемічної ситуації на теперішній час.

 

Термін виконання – 05.05-01.11.2017 року

 

3. Управлінню Держпродспоживслужби в м. Шостці, Шосткинському міськрайонному відділу Державної установи «Сумський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», Шосткинському відділу поліції (м. Шостка) ГУ Національної поліції в Сумській області, управлінням та відділам Шосткинської міської ради, у частині, що стосується, відповідно до повноважень:

 

3.1. Забезпечити державний нагляд і контроль за виконанням на ринках міста вимог законодавства при торгівлі харчовими продуктами, вжити заходи по недопущенню торгівлі в невстановлених місцях.

3.2. Вжити дієвих заходів по радикальному зменшенню чисельності бродячих тварин в місті, проводити ретельний аналіз епізоотичної ситуації по сказу.

 

Термін виконання п.п.3.1-3.2: постійно

 

4. Управлінню Держпродспоживслужби в м. Шостці, Шосткинському міськрайонному відділу Державної установи «Сумський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», відповідно до повноважень:

 

4.1. Здійснювати державний санепіднагляд за об’єктами підвищеного епідризику та вживати заходи передбачені санітарним законодавством по припиненню порушень санітарних норм і правил.

 

Термін виконання: постійно

 

4.2. Проводити серед населення санітарно-освітню роботу з питань профілактики інфекційних захворювань, харчових отруєнь від споживання дикорослих грибів.

 

Термін виконання: протягом року

 

ІІ. Про стан підготовки місць масового відпочинку населення на водних об’єктах міста Шостка (Рева С.В.).

 

СЛУХАЛИ: Реву С.В.– головний фахівець Шосткинського міськрайонного відділу Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Сумській області.

 

ВИСТУПИЛИ: Хаміцевич І.Д. – начальника Шосткинського міськрайонного відділу Державної установи «Сумський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»; Стонт В.П. – начальник УЖКГ міської ради; Міщенко В.Н. – начальник КУ «ШМРВС».

 

ВИРІШИЛИ:

 

1. Керівникам підприємств, установ, організацій міста:

1.1. Забезпечити в межах повноважень виконання Плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах міста Шостка на 2017 рік (далі – План), затвердженого розпорядженням міського голови від 30.03.2017 року №17-ОД.

1.2. Інформувати управління з питань НС міської ради про стан виконання Плану у встановлені терміни.

2. Затвердити перелік місць масового відпочинку населення на водних об’єктах міста Шостка (додається).

3. Управлінню житлово-комунального господарства міської ради:

3.1. Встановити таблички щодо заборони купання в невстановлених місцях.

3.2. Зробити пішохідний перехід по вул. Партизан біля оз. Галенківське.

3.3. Скосити траву та забезпечити підвезення піску до пляжу на оз. Галенківське.

3.4. Забезпечити під’їзд аварійно-рятувального транспорту до оз. Галенківське.

 

Термін виконання п.п. 3.1-3.4: до 15.05.2017

 

ІІІ. Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сухої трави протягом пожежонебезпечного періоду (Ночовний А.І.).

 

СЛУХАЛИ: Ночовний А.І. – начальника відділення організації запобігання надзвичайним ситуаціям та заходів цивільного захисту ДПРЗ-2.

 

ВИРІШИЛИ:

 

1. Затвердити комплексний план заходів щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ у літній період 2017 року (далі – комплексний план).

2. Керівникам підприємств, установ та організацій міста Шостка відповідно до компетенції:

2.1 Узяти під особистий контроль безумовне виконання комплексного плану, визначивши виконавців, джерела його матеріального і фінансового забезпечення.

2.2 Забезпечити оперативне реагування у разі порушення нормальних умов життєдіяльності населення та сталого функціонування об’єктів життєзабезпечення, пов’язаних з масовими пожежами в природних екосистемах.

 

Термін виконання: в пожежо-небезпечний період

 

ІV. Про стан протипожежного захисту на об’єктах відпочинку та оздоровлення дітей (Рева С.В.).

 

СЛУХАЛИ: Реву С.В. – головний фахівець Шосткинського міськрайонного відділу Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Сумській області, Сакульська О.Ф. – завідувач сектору у справах сім’ї та молоді міської ради.

 

ВИРІШИЛИ:

 

  1. Шосткинському міськрайонному відділу Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Сумській області:

1.1. Підвищити вимогливість до власників (орендарів) дитячих оздоровчих таборів і баз відпочинку, відповідальних за стан пожежної безпеки та зобов’язати їх вжити невідкладних заходів з попередження виникнення пожеж та загибелі на них людей.

 

Термін виконання: постійно

 

1.2.     Організувати проведення комісійних обстежень стану протипожежного захисту всіх закладів літнього відпочинку та оздоровлення.

 

Термін виконання: до відкриття оздоровчих таборів

 

2. Управлінню освіти міської ради, 2  державному пожежно-рятувальному загону Управління Державної служби НС України у Сумській області здійснювати у навчальних закладах заходи, спрямовані на запобігання виникненню пожеж, у тому числі вивчення правил пожежної безпеки та відпрацювання практичних дій на випадок виникнення пожеж, проводити роз’яснювальну та агітаційну масову роботу серед дітей та їх батьків.

 

Термін виконання: постійно

 

3. Шосткинському відділу поліції (м. Шостка) ГУ Національної поліції в Сумській області вжити заходів щодо недопущення розгортання у лісових масивах та лісопаркових зонах у період високих класів пожежної небезпеки незареєстрованих наметових таборів різних суспільних молодіжних та юнацьких організацій.

 

Термін виконання: постійно

 

4. Власникам (орендарям), керівникам об’єктів масового відпочинку та оздоровлення громадян (дітей), у межах чинного законодавства та наданих повноважень щодо забезпечення їх протипожежного стану:

 

4.1. Розробити і затвердити плани виконання протипожежних заходів на підвідомчих об’єктах з включенням до нього усіх проблемних питань та розглянути питання про цільове фінансування заходів із забезпечення пожежної безпеки на об’єктах (у будівлях) із постійним або тимчасовим перебуванням дітей, передбачивши зокрема заходи щодо обладнання об’єктів системами пожежної сигналізації (приведення існуючих у робочий стан), підключення об’єктів до системи централізованого пожежного спостереження, забезпечення будівель і споруд первинними засобами гасіння пожеж, облаштування та ремонт джерел зовнішнього протипожежного водопостачання, приведення електроустановок у будівлях і спорудах зазначених об’єктів відповідно до правил улаштування електроустановок, здійснення вогнезахисту будівельних конструкцій, організації навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб та працівників об’єктів, створення та функціонування добровільних пожежних дружин.

 

Термін виконання: до відк-риття оздоровчих таборів

 

4.2. Перед початком оздоровчого сезону поновити розроблені інструкції про заходи пожежної безпеки та провести додаткові інструктажі про дотримання правил  пожежної безпеки з працівниками.

 

Термін виконання: до відк-риття оздоровчих таборів

 

4.3. Перевірити стан пожежної і пристосованої для цілей пожежогасіння техніки та привести її у повну готовність до застосування за призначенням.

 

Термін виконання: до 15.05.2017

 

4.4. Забезпечити ознайомлення адміністрацією закладів усіх громадян, які прибувають до дитячих таборів відпочинку та оздоровлення з основними вимогами пожежної безпеки.

4.5. Виконати в повному обсязі встановлені законодавством вимоги пожежної безпеки, а також запропоновані приписами заходи, які не були виконані минулого року.

4.6. Організувати чергування обслуговуючого персоналу закладу без права сну у нічний час на період проведення кампанії по відпочинку та оздоровлення.

Термін виконання пп. 3.4 – 3.7: на період роботи оздоровчих таборів

 

V. Про використання шахтних колодязів міста Шостка (Хаміцевич І.Д.)

 

СЛУХАЛИ: Хаміцевич І.Д. – начальник Шосткинського міськрайонного відділу Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України».

 

ВИРІШИЛИ:

 

1. Шосткинському міськрайонному відділу Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України» провести додаткові лабораторні дослідження води з шахтних колодязів, що продовжуються використовуватись населенням.

 

Термін виконання: до 15.05.2017

 

2. Управлінню житлово-комунального господарства міської ради за результатами досліджень провести комплекс заходів по відновленню (ремонт, чищення, дезінфекція) колодязів або заборонити їх використання шляхом:

 

- встановлення інформаційних табличок «Вода для пиття не придатна»;

- демонтажу наземного устаткування колодязя та засипки (тампонажу) шахти, за відсутністю потреби у використанні для інших цілей.

 

Термін виконання: до 30.05.2017

 

 

 05.05.2017 16:01

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ 
 
 
 ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК "СВЕМА"

ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ ВІДЕОРОЛІК

МІСТА  ШОСТКА

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА

ПРОМИСЛОВИХ

ПІДПРИЄМСТВ МІСТА

 СТАТИСТИКА  

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НС 

 

 

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА

СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

СЛУЖБА У СПРАВАХ 

ДІТЕЙ

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ

СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї,ДІТЕЙ 
ТА МОЛОДІ


УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ 

освіта

ЦЕНТРАЛЬНА

РАЙОННА ЛІКАРНЯ 

црл шостка

ШОСТКИНСЬКА ОДПІ 

ШОСТКИНСЬКЕ МІСЬКРАЙОННЕ

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

пенсионный фонд шостка

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА  

ОРГАНІЗАЦІЯ УСВА

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"