Управління з питань НС нагадує про заходи пожежної безпеки під час відзначення Великодня

На Великодні свята відбуватимуться богослужіння у великій кількості храмів. У ці святкові дні культові заклади відвідає чимало прихожан.

Під час літургії священнослужителі та віруючі використовують відкритий вогонь у приміщеннях храмів, тому потрібно бути більш пильними і уважними при користуванні відкритим вогнем.

Тримаючи свічку в руках, необхідно слідкувати  за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Жінкам необхідно міцно підв’язувати хустки і прибирати волосся, зменшуючи ризик попадання на них вогню при нахилі голови.

Після служби більшість людей несуть лампадки та запалені свічки додому. Вони, залишені без нагляду, можуть також стати  однією з причин пожежі під час святкування Великодня.

Тепла погода сприяє відпочинку на природі.  К Через нехтування елементарними правилами пожежної безпеки під час відпочинку зростає ймовірність виникнення пожеж на відкритих територіях. Найчастіше горить трава, очерет, ліс. У 90% випадків причина виникнення лісових пожеж – людина, яка необережно поводиться із вогнем, не звертає уваги на необхідність суворого дотримання правил протипожежної безпеки.

Звертаємо вашу увагу на необхідність дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпосинку на природі!

Як прийнято, через тиждень після Великодня, люди традиційно провідують могили родичів, прибирають їх від сміття та сухого листя. Під час таких робіт необхідно дотримуватися правил пожежної безпеки, складати сміття у спеціально відведених для цього місцях.

При перших ознаках пожежі негайно телефонуйте «101».

Радісних та безпечних вам свят!

26.04.2019 11:49

Источник: Управління з питань НС http://shostka-rada.gov.ua