Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

НОВОРІЧНІ СВЯТА: БЕЗПЕКА ПЕРЕДУСІМ!

Наближаються довгоочікувані новорічні свята, щоб вони пройшли весело та без неприємностей і залишили по собі лише позитивні спогади, необхідно дотримуватись вимог особистої та колективної безпеки.

Особливу увагу треба приділити пожежній безпеці ялинок, хвоя яких всихає і може спалахнути. Небезпечними є і їх штучні замінники, які швидко плавляться, а при горінні виділяють отруйні речовини. Тому встановлювати ялинки треба на надійній стійкій підставці, подалі від опалювальних приладів, штор і гардин. Не можна їх розміщувати у проходах та біля виходів з помешкань, прикрашати іграшками з легкозаймистих матеріалів, паперу, вати тощо. Освітлювати ялинку треба електричними гірляндами лише промислового виробництва та сертифікованими. У жодному разі ілюмінацію не можна залишати без нагляду, а при виявленні несправностей: появі миготіння лампочок, іскріння, сильного нагрівання проводу, треба негайно її вимкнути.

Звертаємо увагу батьків: в жодному разі не залишайте сірники, запальнички, бенгальські вогники в легкодоступних для малечі місцях, не дозволяйте дітям бавитися з такими небезпечними «іграшками».

Проявіть обачність та дотримуйтесь вимог безпеки під час новорічних свят. Пам’ятайте, що лише неухильне виконання цих заходів забезпечить вам та вашій родині свята без неприємностей!

26.12.2017 15:18

Источник: Шосткинська міьска рада http://shostka-rada.gov.ua