Звіти

Шосткинський оперативний штаб - 22 квітня 2020 року

В Шостці розпочато поточний ремонт доріг

Cтаном на 23 квітня 2020 року на Cумщині 89 офіційно підтверджених випадків захворювання на COVID-19

За останню добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 3 осіб: м. Конотоп - 2 випадки, Конотопський район – 1

Cтаном на 22 квітня 2020 року на Cумщині 86 офіційно підтверджених випадків захворювання на COVID-19

За останню добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 2 осіб: м. Суми - 1 випадок, м. Кролевець – 1

Cтаном на 21 квітня 2020 року на Cумщині 84 офіційно підтверджених випадки захворювання на COVID-19

За останню добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 1 особи з Кролевецького району. Наразі загальна кількість одужавших від Covid-19 на Сумщині – 10 осіб

Шановні шосткинці!

Шановні шосткинці!  Шосткинська міська рада вітає усіх з Воскресінням Господнім!

В храмах Шосткинської об’єднаної територіальної громади відбулися богослужіння з нагоди Світлого Христового Воскресіння. І ми дякуємо всім Шосткинцям за збереження здоров'я нашого міста та України! Духовенство та віряни всіх конфесій міста виявили високу громадянську позицію ,провівши богослужіння без парафіян,  залишившись вдома та надавши перевагу телевізійним та онлайн – трансляціям.

Дякуємо за відповідальність та свідомий підхід . Христос воскрес, зі святом!

Звернення міського голови до шосткинців 17.04.2020

Відзначаємо Великдень вдома!

Відзначаємо Великдень вдома! #ШосткаВеликденьвдома

Рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій введено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину

Сьогодні, 17 квітня, відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Рішенням комісії  введено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, зокрема обмежено пересування та перебування громадян в громадських місцях в період з 13.00 суботи, 18 квітня, до 6.00 вівторка, 21 квітня. Аналогічне рішення ухвалено обласною комісією. Звантажити протокол за посиланням : http://shostka-rada.gov.ua/filemanager/download/242539

Прогноз погоди на 18.04.20

Вночі та вранці 18 квітня по Сумській області та м. Суми очікуються заморозки на поверхні ґрунту 0-50 (I рівень небезпечності, жовтий).

СТАНОМ НА 17 КВІТНЯ 2020 РОКУ НА СУМЩИНІ 81 ОФІЦІЙНО ПІДТВЕРДЖЕНИЙ ВИПАДОК ЗАХВОРЮВАННЯ НА COVID-19

За останню добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 1 особи з м. Конотоп

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, наразі у м. Суми – 8 випадків захворювання, м. Охтирка – 4, м. Конотоп – 9, Конотопський район – 25, м. Кролевець – 18, Кролевецький район – 6, м. Шостка – 7, Тростянецький район – 2, Роменський район – 1, Недригайлівський район – 1.

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення щодо Великодніх богослужінь

15.04.2020 року відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. З метою забезпечення безпеки громадян під час проведення релігійних заходів з нагоди Великодня та поминальних днів у 2020 році на території Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади під час карантину, задля недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 ухвалені наступні рішення:

Штормове попередження на 16.04.20

Вдень 16 квітня по Сумській області та м. Суми очікуються пориви  західного вітру, 17-22м/с (I рівень небезпечності, жовтий).

Cтаном на 15 квітня 2020 року на Cумщині 77 офіційно підтверджених випадків захворювання на COVID-1

За останню добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 3 осіб: м. Кролевець - 2 випадки, м. Суми – 1.

Шосткинський оперативний штаб - 14 квітня 2020

Сергій Забозлаєв розповів, як поліція контролює осіб, що перебувають на самоізоляції та в якому випадку накладають штрафи

Штормове попредження на 15.04.20

Вночі та вранці 15 квітня в північній половині Сумської області очікуються сильні заморозки у повітрі 0-30 (IIрівень небезпечності, помаранчевий).

Вдень 15 квітня по Сумській області та м. Суми очікуються пориви  північно-західного вітру, 15-20м/с (I рівень небезпечності, жовтий).

1    2    3    4    5    6    7    8    9