До уваги шосткинців! Відбудеться перевірка системи оповіщення

Управління з питань надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради повідомляє про те, що 20 березня 2019 року з 11.50 год по 12.00 год    буде проведена технічна перевірка обласної локальної системи оповіщення з включенням електросирен та  з перемиканням обласного і міського радіотрансляційного вузла на території міста. Просимо населення міста залишатися на своїх місцях і продовжувати звичайну трудову діяльність.

Інформація про пожежі 11.03.19 - 17.03.19

Про захворюваність на грип і ГРВІ по м. Шостка (07.03.19р. - 14.03.2019р.)

За підсумками  одинадцятого тижня епідемічна активність  грипу та ГРВІ залишається низькою,показники захворюваності нижче епідемічного порогу на  26,7%.

Штормове попередження на 16 березня 2019 року

Вдень 16 березня по Сумській області та м. Суми очікуються пориви південного вітру  15-20м/с (1 рівень небезпечності, жовтий).

Прогноз погоди 15.03.19 - 19.03.19

Прогноз погоди на 12.03.19

Ввечері та вночі 12 березня по Сумській області та м. Суми очікуються пориви західного вітру 17-22м/с (1 рівень небезпечності, жовтий).

Про захворюваність на грип і ГРВІ по м. Шостка (01.03.19р. - 06.03.2019р.)

За підсумками  десятого  тижня епідемічна активність грипу та ГРВІ залишається низькою,показники захворюваності нижче епідемічного порогу на 42,4%.

Штормове попередження на 11.03.19

Протягом доби 11 березня по Сумській  області та по м. Суми очікуються пориви  південно- західного вітру   15-20 м/с.

Обережно, тонкий льод!

Управління з питань надзвичайних ситуацій  застерігає - "Обережно - тонкий льод!" В зв'язку з таненням снігу   виходити на  кригу зараз небезпечно, так як  льод не міцний!

Прогноз 05.03.19 -09.03.19

Вдень 5 березня по Сумській області та м. Суми очікуються пориви південно-західного вітру 15-20м/с (1 рівень небезпечності, жовтий).

Про захворюваність на грип і ГРВІ по м. Шостка (з 22.02.19р. по 28.02.2019р.)

Штормове попередження на 01.03.19

Вдень 1 березня по Сумській області та м. Суми очікуються пориви північно-західного вітру 15-20м/с(1рівень небезпечності, жовтий).

Відбулось засідання робочої групи по виявленню джерел забруднення повітря хімічними речовинами.

28.02.2019 року  за участю представників хімічно-небезпечних підприємств проведено засідання робочої групи по виявленню джерел забруднення повітря хімічними речовинами. Заслухано представників підприємств щодо наявності дозвільної документації на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, а також станом контролю відповідних контролюючих органів. Визначено основні напрямки роботи робочої групи.

Прогноз погоди 16.02.19 - 02.03.19

Про захворюваність на грип і ГРВІ по м. Шостка (з 15.02.19р. по 22.02.2019р.)

За підсумками  восьмого  тижня епідемічна активність грипу та ГРВІ залишається низькою,показники захворюваності нижче епідемічного порогу на 25,3% .

Всього зареєстровано  випадків ГРВІ – 395.

Захворіло школярів:  – 179, питома вага від усіх захворілих дітей – 62,1%.

1    2    3    4    5    6    7    8    9