Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Інформація про пожежі 23.01.17 - 29.01.17

Протягом минулого тижня 2 пожежі були зареєстрованіна території Шосткинського  району.

Інформація про пожежі 16.01.17 - 22.01.17

Протягом минулого тижня по м. Шостка  було зареєстровано 2 пожежі.

Інформація про пожежі 09.01.16 - 15.01.16

Протягом минулого тижня по м. Шостка та Шосткинському району було зареєстровано 3 пожежі.

ПРО ОФІЦІЙНІ МІСЦЯ ДЛЯ КУПАННЯ НА ВОДОХРЕЩУ

За інформацією   начальника  управління з питань надзвичайних ситуацій  Ольги Ткаченко, на Водохрещу,  19 січня,    обряд  пірнання   можна здійснити на  офіційно визначених місцях -  Галенківському та Вінницькому озерах.
«Для безпеки громадян у цих  місцях  19 січня  з ранку чергуватимуть рятувальники, медичні працівники та буде забезпечено охорону громадського порядку", – повідомила Ольга Олександрівна.

У виконкомі розглянуто питання мінімізації наслідків можливих надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням погодних умов

5 січня 2016 року   під  головуванням заступника  міського голови Ніни Сиваєвої, начальника управління з питань НС Ольги Ткаченко  відбулось спільне засідання оперативного штабу з координації дій з проведення заходів мінімізації наслідків можливих надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням погодних умов та порушенням руху автомобільного транспорту  та міської комісії з питань ТЕБ та НС.

Інформація про очікувані складні погодні умови 6-7 січня 2017 року

В зв’язку з виходом південного циклону з Балкан на території Сумської області вдень 6 січня та протягом доби 7 січня очікуються складні погодні умови:

УВАГА! З 6 січня в Україні різке похолодання

За прогнозами Укргідрометцентру, 6-7 січня у зв'язку з вторгненням арктичного повітря в Україні очікується різке зниження температури: вночі до 13-19° морозу (у Львівській, Волинській, Рівненській, Тернопільській, Івано-Франківській, Закарпатській, Чернівецькій, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській, Полтавській, Черкаській, Вінницькій, Кіровоградській областях) місцями до 20-26° морозу, вдень до 11-17° морозу. В Донецькій, Луганській, Запорізькій, Херсонській області вночі та вдень до 7-13° морозу, в Криму та Приазов'ї до 0-6° морозу.

У Луганській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській, Одеській областях та в Криму часом сніг (в Криму та Приазов'ї з дощем), місцями сильні снігопади, хуртовини, посилення вітру 15-22 м/с.

8-9 січня в Україні утримається холодна погода, проте опади на півдні та сході послабшають і припиняться.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОЖЕЖІ 26.12.16 - 01.01.16

В період з 26.12.16  по  01.01.16 в Шостці зареєстровано 2 пожежі.

Інформація про пожежі 19.12.16 - 25.12.16

Протягом минулого тижня в Шосткинському районі  зареєстровано 1 пожежу. 25 грудня в с. Клишки  горів житловий будинок.  Припустима причина – порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей. Орієнтовний збиток до 60 000 грн. Врятовано майна на суму до 60 000 грн.

В зв’язку з частими випадками пожеж звертаємо увагу громадян на необхідність дотримуватися пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення, електрообігрівачів, нагрівальних пристроїв!

Новорічні свята: безпека передусім!

Наближаються довгоочікувані новорічні свята, щоб вони пройшли весело та без неприємностей і залишили по собі лише позитивні спогади, необхідно дотримуватись вимог особистої та колективної безпеки.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОЖЕЖІ12.12.16 - 18.12.16

В період   з  12  по 18 грудня  2016 року  в Шостці та Шосткинському районі   зареєстровано  6 пожеж.

КАРАНТИН В ШОСТЦІ ЗНЯТО З 20 ГРУДНЯ

19 грудня 2016 року під головуванням заступника міського голови Ніни Сиваєвої  відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

До уваги громадян! Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України

1. Загальні положення

1. Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України (далі — Правила) визначають вимоги щодо безпеки громадян при користуванні послугами залізничного транспорту, знаходженні на території та об'єктах залізничного транспорту.

2. Громадяни, які порушують Правила, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Будьте обережними, зігріваючи свою оселю!

Щороку спостерігається тенденція до росту кількості пожеж саме в період похолодань. Люди, рятуючись від холоду, не дотримуються, а нерідко просто нехтують елементарними правилами пожежної безпеки. Як наслідок, виникають загорання, які окрім матеріальних збитків можуть призвести до травмування та навіть загибелі людей.

У зв’язку з цим міське управління  з питань  НС  звертається до громадян із проханням неухильно виконувати прості, але необхідні правила пожежної безпеки під час

експлуатації пічного опалення, електрообігрівачів, нагрівальних пристроїв:

Основнi правила поведінки в умовах низьких температур

Управління з питань НС  Шосткинської міської ради  нагадує  про основні правила поведінки в умовах низьких температур. Щоб уберегти себе і своїх близьких від переохолодження та обмороження, рекомендовано  дотримуватись основних правил поведінки в умовах низьких температур, а саме:

1    2    3    4    5    6    7    8    9

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ