Прогноз погоди 28.12.18 - 01.01.19

До уваги шосткинців! У Шостці працюють пункти обігріву

У Шостці працює 19 пунктів обігріву. Тут кожен може отримати першу медичну допомогу від переохолодження та зігрітися гарячим напоєм.

Прогноз погоди 27.12.18 - 29.12.18

Прогноз погоди 22.12.18 - 31.12.18

Прогноз погоди 19.12.18-23.12.18

Прогноз погоди 18.12.18-22.12.18

Погода на вихідні

Відбудеться перевірка системи оповіщення

Управління з питань надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради повідомляє про те, що 18 грудня 2018 року з 11.50 год по 12.00 год    буде проведена технічна перевірка обласної локальної системи оповіщення з включенням електросирен та  з перемиканням обласного і міського радіотрансляційного вузла на території міста. Просимо населення міста залишатися на своїх місцях і продовжувати звичайну трудову діяльність.

Інформація про пожежі 03.12.18-09.12.18

12-13 грудня по Сумській області очікуються складні погодні умови

Внаслідок впливу циклону з півдня на території Сумської області  12-13 грудня очікуються складні погодні умови: сніг, мокрий сніг, 12 грудня сильний сніг, ожеледь, налипання мокрого снігу, хуртовина, снігові замети, посилення північно-східного вітру 15-20м/с, на дорогах ожеледиця.

Температура повітря протягом доби від 30 морозу до 20 тепла. 2 рівень загрози ( жовтий ).

Попердеження про погіршення погодних умов

12-13 грудня у Сумській області очікуються складні погодні умови: сніг, мокрий сніг, 12 грудня сильний сніг, ожеледь, налипання мокрого снігу, хуртовина, снігові замети, посилення північно-східного вітру, 15-20 м/с, на дорогах ожеледиця.  2 рівень загрози(жовтий)

Вночі та вранці 11 грудня по м. Суми та області збережеться туман, видимість    200-500м, на дорогах ожеледиця.

Інформація про пожежі 26.11.18-02.12.18

В Шостці проводиться штабне тренування з органами управління цивільного захисту міста

З 4 по 5 грудня 2018 року в Шостці проходитиме  штабне тренування з органами управління цивільного захисту міста щодо переведення ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту м. Шостка з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. У разі неможливості виїхати особисто, відправити дітей і родичів похилого віку до родичів, знайомих. Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі і цінні папери.

Правила поведінки в умовах надзвичайних ситуації воєнного характеру

Необхідно:

• зберігати особистий спокій, не реагувати на провокації;

1    2    3    4    5    6    7