В школах міста введено карантин

24 січня  2019 року відбулося засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Комісія  ухвалила   рішення  про початок  карантину в школах міста з метою запобігання розповсюдження грипу та інших ГРВІ.  Карантин в міських  школах триватиме  з 28 січня  по  1 лютого включно.

Штормове попередження на 24.01.19

Вночі 24 січня по Сумській області та м. Суми очікується значний сніг, хуртовина, пориви східного вітру 15-20м/с, на дорогах ожеледиця ( 1 рівень небезпечності, жовтий).

Штормове попередження на 23 січня 2019 року

Вдень 23 січня по Сумській області та м.Суми очікуються пориви південно-східного вітру 15-20м/с, хуртовина, на дорогах ожеледиця ( 1 рівень небезпечності, жовтий).

22.01.2019 15:54 / / Комментарии (0)

Прогноз погоди 22.01.19 - 26.01.19

Про роботу з благоустрою міста 21.01.19

Благоустрій міста: Посипка тротуарів пісочно- - соляною сумішшю

Про захворюваність на грип і ГРВІ (з 11.01.19р. по 17.01.2019р.)

На третьому тижні епідсезону 2019р. захворюваність характеризувалась низькою інтенсивністю епідемічної активності грипу та ГРВІ.

Прогноз погоди 19.01.19 - 26.01.19

Про роботу з благоустрою міста на цьому тижні 18.01.19

На цьому тижні були проведені такі роботи з благоустрою міста:

Шосткинцям нагадали про правила безпечного користування нагрівальними приладами та пічним опаленням

З метою підняття рівня обізнаності мешканців приватного сектору Шостки, представниками ДСНС та  Управління  з питань надзвичайних ситуацій Шосткинськоъ  міської ради  проведено  інструктаж з пожежної безпеки в побуті.

Шостка готується до свята Водохрещі

В Шостці проводяться підготовчі роботи до відзначення  свята Водохрещі.  Комунальними службами міста  здійснюється  очищення від снігу  під’їздів  до офіційних місць купання та прилеглих територій,  визначено місця розташування сил швидкого реагування.

Як повідомлялося раніше,  офиційні місця  для здійснення обряду пірнання  розташовані:

Прогноз погоди 18.01.19-22.01.19

Шосткинців закликають дотримуватися правил поведінки на водоймах піл час святкування Водохреща

19 січня всі православні християни відзначатимуть одне з головних свят - Водохреща. Для того, щоб свято не обернулося трагедією, необхідно чітко дотримуватися правил поведінки перебування на воді та льоду, а саме:

Прогноз погоди 17.01.19 -

Про офіційні місця для купання на Водохрещу

На Водохрещу, 19 січня,    обряд  пірнання   можна здійснити на  офіційно визначених місцях - Галенківському  озері ( біля дитячої купльні та  біля спортивно-розважального комплексу «Здорово» )  та на  Вінницькому озері.

Для безпеки громадян у цих  місцях  19 січня   чергуватимуть рятувальники, медичні працівники та буде забезпечено охорону громадського порядку

Управління з питань НС   звертається   до громадян з проханням  утриматись від купання в інших, необлаштованих для проведення обряду, місцях та попереджає про можливість переохолодження.

Прогноз погоди 16.01.19 - 20.01.19

1    2    3    4    5    6    7