Місцеві вибори

Управління Служби безпеки України в Сумській області інформує

Пам'ятка  щодо першочергових дій у випадку загрози скоєння терористичного акту

Спалювання опалого листя заборонено законом

Управління з надзвичайних ситуацій Шосткинської міської ради нагадує: спалювання опалого листя заборонено законом.

Прогноз погоди 24.10.18 - 28.10.18

24 жовтня по м. Суми та області очікуються пориви південно-західного вітру 15-20м/с.

Прогноз погоди 23.10.18 -

23 жовтня в лісах на території Сумської області утримається    надзвичайна пожежна небезпека ( 5 клас ).

Прийнято рішення про початок опалювального сезону в Шостці

22 жовтня відбулось  засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Заступник міського голови Ніна Сиваєва повідомила  про результати опитування про початок опалювального сезону, який був розміщений на сайті Шосткинської міської ради: “Більша частина мешканців міста висловила свою думку, що починати опалювальний сезон потрібно з сьогоднішнього дня. А на другому місті по кількості голосів стоїть, як не парадоксально, 28 жовтня».

22.10.2018 11:39 / Shostka-news / Комментарии (0)

Інформація про пожежі 16.10.18 - 21.10.18

Протягом минулого тижня по м. Шостка  та Шосткинському району було зареєстровано 2 пожежі.

Прогноз погоди 20.10.18 - 29.10.18

20 - 21 жовтня в лісах на території Сумської області утримається    надзвичайна пожежна небезпека ( 5 клас ).

Прогноз погоди 19.10.18 - 23.10.18

19 - 21 жовтня в лісах на території Сумської області очікується  надзвичайна пожежна небезпека ( 5 клас ).

Початок опалювального сезону залежатиме від погоди

17 жовтня відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке очолила Ольга Ткаченко,  заступник міського голови і начальник управління з питань надзвичайних ситуацій.   Першим і головним питанням засідання стало стан і підготовка міста до осінньо-зимового періоду.

18.10.2018 11:02 / Shostka-news / Комментарии (0)

Інформація про пожежі 08.10.18 - 15.10.18

Відбулося засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

17 жовтня відбулося засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

НЕ ВЖИВАЙТЕ В ЇЖУ НЕЗНАЙОМІ ГРИБИ

Управління з питань надзвичайних ситуаціїй  Шосткинської міської ради звертається до шосткинців з проханням відповідально ставитися до збору  грибів, не вживати в їжу незнайомі гриби та  не купувати гриби на стихійних ринках.

Прогноз погоди 17.10.18 -

17-18 жовтня в лісах на переважній території області утримається висока пожежна небезпека ( 4 клас ).

Прогноз погоди 12.10.18 - 16.08.18

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ щодо ходу ліквідації НС в Ічнянському р-ні

Станом на 08:00год. 10.10.2018

Заборонено рух на автодорогах:

1    2    3    4    5    6