Прогноз погоди на 24 жовтня 2019 року. Обережно,туман!

Вночі та вранці 24 жовтня по Сумській області та м. Суми очікується туман, видимість 200-500м (Iрівень небезпечності, жовтий)  24-26 жовтня на переважній території Сумської області очікується надзвичайна пожежна небезпека (5 клас).

В Шостці відбулись навчання з цивільного захисту

22 - 23 жовтня 2019 року в Шостці, за ініціативи міської влади,  відбулись курси з питань забезпечення пожежної безпеки  та цивільного захисту для населення міста, персоналу підприємств, установ та органзацій Шостки, Шосткинського, Ямпільського та Середино - Будського районів. Навчання провели представники навчально - методичного Центру  цивільного захисту та безпеки життєдіяльності   Сумської області. Докладніше на відео ТРК "Акцент":

Прогноз погоди на 23 жовтня 2019 року. Обережно, туман!

Вночі та вранці 23 жовтня по Сумській області та м. Суми очікується туман, видимість 200-500м (Iрівень небезпечності, жовтий)

Прогноз погоди на 22.10.19. Обережно, туман!

Вночі та вранці 22 жовтня по Сумській області та м.Суми очікується туман, видимість 200-500м (I рівень небезпечності, жовтий)

Прогноз погоди на 17 жовтня 2019 року

17-18 жовтня на переважній території Сумської області очікується висока пожежна небезпека ( 4 клас ).

Мінлива хмарність, без опадів, вночі та вранці слабкий туман.  Вітер вночі південний, 3-8м/с, вдень південно-західний, 5-10м/с.  Температура повітря: вночі 6-110тепла, вдень 17-220тепла.

Прогноз погоди на 16.10.19. Обережно, туман!

Вночі та вранці 16 жовтня по Сумській області та м. Суми очікується туман, видимість 200-500м ( І рівень небезпечності, жовтий ). 16-18 жовтня на переважній території Сумської області очікується висока пожежна небезпека ( 4 клас ).

До уваги шосткинців! Відбудеться перевірка системи оповіщення

Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи  Шосткинської міської ради  повідомляє, про те що 16 жовтня  2019 року в період

с 11.50 до 12.00 буде проведена  річна технічна  перевірка обласної локальної  системи оповіщення с включенням електросирен  з  переключенням обласного і міського радіомовлення  на території  міста.

Просимо  населення  міста  залишатись  на своїх місцях і продовжувати  звичайну  трудову діяльність.

Інформація про пожежі 07.10.19 - 13.10.19

Прогноз погоди на 05.10.19

5 жовтня погоду визначатимуть атмосферні фронти.

Відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

1 жовтня 2019 року у приміщенні  виконкому Шосткинської міської ради  відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки   та надзвичайних ситуацій.

Прогноз погоди на 2 жовтня 2019 року

Штормове попередження на 1 жовтня

Вночі 1 жовтня по Сумській області та м. Суми очікується гроза, вдень пориви західного вітру 15-20м/с ( І рівень небезпечності, жовтий ).

Інформація про пожежі по м. Шостка та Шосткинському району 23.09.19 - 29.09.19

Прогноз погоди на 28 вересня 2019 року. Обережно,туман!

Вночі та вранці 28 вересня по Сумській області та м. Суми очікується туман, видимість 200-500м(I рівень небезпечності, жовтий).

Відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС

27вересня  2019 року    під керівництвом   заступника міського голови   Ніни Сиваєвої   відбулось засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На комісії було розглянуто питання щодо  спалаху на приватному підпрємстві «Власна випічка» 27 вересня 2019 року.

1    2    3    4    5