Звіти

Територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту м. Шостка переведено у режим надзвичайної ситуації

Відповідно до розпорядження міського голови Миколи Ноги від 27.03.2020 № 20 -ОД "Про переведення ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту м. Шостка у режим надзвичайної ситуації"

територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту м. Шостка переведено  у режим надзвичайної ситуації . Завантажити розпорядження за посиланням:

На в'їздах в місто функціонуватимуть санітарно - карантинні пости

Начальник управління з питань НС Ольга Ткаченко: на в'їздах в місто функціонуватимуть санітарно - карантинні пости.

Коронавірус COVID-19. Питання і відповіді

Відповіді на основні запитання про COVID-19:

Інформація про пожежі 16.03.20 - 22.03.20

Прогноз погоди 21.03.20

Прогноз погоди 20.03.20

Відбудеться перевірка системи оповіщення

Управління з питань надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради повідомляє про те, що 18 березня  2020 року    буде проведена технічна перевірка обласної локальної системи оповіщення з включенням електросирен та  з перемиканням обласного і міського радіотрансляційного вузла на території міста. Просимо населення міста залишатися на своїх місцях і продовжувати звичайну трудову діяльність.

Прогноз погоди 14.03.20

Вдень 14 березня по Сумській області та м. Суми очікуються пориви західного вітру, 15-20м/с ( I рівень небезпечності, жовтий).

Прогноз погоди на 13.03.20

Протягом доби 13 березня по Сумській області та м. Суми очікуються пориви західного вітру 15-20м/с ( I рівень небезпечності, жовтий).

Увага! Каратнтин!

На виконання рішення КМУ від 11 березня, з метою недопущення поширення коронавірусу в закладах загальної середньої та дошкільної освіти Шосткинської міської об'єднаної територіальної громади з 12 березня по 03 квітня 2020 року призупинено освітній процес. Педагоги будуть викладати предмети онлайн. У закладах дошкільної освіти працюватимуть чергові групи для дітей, яких батькам немає з ким залишити. Прохання батькам максимально залишити вдома дітей та з розумінням поставитися до тимчасових обмежувальних заходів.

Прогноз погоди 12.03.20

Протягом доби 12 березня по Сумській області та м. Суми очікуються пориви західного вітру 15-20м/с ( I рівень небезпечності, жовтий).

Прогноз погоди 02.03.20-08.03.20

Прогноз погоди 11.03.20 Обережно, туман!

Вночі та вранці 11 березня по Сумській області та м. Суми очікується туман, видимість 200-500м ( I рівень небезпечності, жовтий).

Відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС

5 березня 2020 року під головуванням заступника міського голови Ніни Сиваєвої  відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.  На засіданні комісії були присутні представники оперативних служб, підприємств, установ, організацій.

Відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС

5 березня 2020 року під головуванням заступника міського голови Ніни Сиваєвої  відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.  Розглянуто питання про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби,  спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

1    2    3    4    5