Місцеві вибори

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

22 червня в Україні можливі грози, місцями град та шквали 17-22 м/с

22 червня вночі у західній частині, вдень і в більшості північних та центральних областей грози, місцями град та шквали 17-22 м/с, в Карпатах та на Закарпатті сильні дощі, вдень в окремих районах Житомирщини, Київщини, Вінниччини та Черкащини сильні зливи.

Прогноз погоди 22.06.18-26.06.18

22 червня на переважній території Сумської області збережеться надзвичайна пожежна небезпека ( 5 клас ), на півдні області висока пожежна небезпека ( 4 клас ).

Прогноз погоди 21.06.18 - 25.06.18

21-22 червня на переважній території Сумської області очікується надзвичайна пожежна небезпека ( 5 клас ), на півдні області висока пожежна небезпека ( 4 клас ).

До уваги шосткинців! Відбудеться перевірка системи оповіщення

Управління з питань надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради повідомляє про те, що 20 червня 2018 року з 11.50 год по 12.00 год    буде проведена технічна перевірка обласної локальної системи оповіщення з включенням електросирен та  з перемиканням обласного і міського радіотрансляційного вузла на території міста. Просимо населення міста залишатися на своїх місцях і продовжувати звичайну трудову діяльність.

Прогноз погоди 20.06.18 - 24.06.18

20-22 червня на переважній території Сумської області очікується надзвичайна пожежна небезпека ( 5 клас ), на півдні області висока пожежна небезпека ( 4 клас ).

Прогноз погоди 19.06.18 - 23.06.18

19 червня в північній половині Сумської області очікується висока пожежна   небезпека ( 4 клас ), на сході надзвичайна пожежна небезпека ( 5 клас ).

Прогноз погоди 16.06.18 - 22.06.18

Прогноз 09.06.18-19.06.18

Вдень 9 червня по м. Суми та області очікується гроза, місцями пориви північного вітру 15-20м/с.  9-11 червня в лісах на переважній території Сумської області збережеться пожежна небезпека (5 клас).

Прогноз погоди 07.06.18 - 11.06.18

Прогноз погоди на 05.06.18. Очікується гроза та пориви північно-західного вітру

Вдень 5 червня по м. Суми та області очікується гроза та пориви північно-західного вітру 15-20м/с.

Прогноз погоди 04.06.18- 05.06.18

4-5 червня в лісах на переважній території Сумської області збережеться надзвичайна пожежна небезпека ( 5 клас ).

До уваги шосткинців!

4, 5 червня  2018 року у зв'язку  з профілактичними роботами на водопровідній насосній станції 2-го підйому по вул. Свемовській буде зменшений тиск води на вулицях Свемовській, Чернігівській, Циолковського, Шевченка, Горького. Тому можлива відсутність води на верхніх поверхах будинків. Водоканал приносить вибачення за незручності.

Прогноз погоди 01.06.18 - 05.06.18

1-3 червня в лісах на переважній території Сумської області збережеться надзвичайна пожежна небезпека (5 клас).

Прогноз погоди 31.05.18 - 04.06.18

Штормове попередження на 25 травня 2018 року

Вдень 25 травня по м. Суми та області очікуються пориви північно-східного вітру  15-20 м/с.

1    2    3    4    5

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ