Звіти

Щороку спостерігається тенденція до росту кількості пожеж саме в період похолодань. Люди, рятуючись від холоду, не дотримуються, а нерідко просто нехтують елементарними правилами паожежної безпеки. Як наслідок, виникають загорання, які окрім матеріальних збитків можуть призвести до травмування та навіть загибелі людей.

У зв’язку з цим міське управління  з питань  НС  звертається до громадян із проханням неухильно виконувати прості, але необхідні правила пожежної безпеки під час експлуатації електообігрівачів:

- систематично перевіряти справність електропроводки, щитків, розеток та штепсельних вилок приладів;

- дотримуватись інструкції з використання приладу, та не порушувати її вимог;

- у жодному разі не використовувати саморобні, кустарно виготовлені та пошкоджені електрообігрівачі;

- уникати перенавантаження електромережі шляхом одночасного ввімкнення декількох потужних споживачів енергії;

- не залишати ввімкненими обігрівачі вночі, не використовувати їх для сушки речей; не дозволяти дітям гратися з такими пристроями та наглядати за ними.

Ще одною неменш важливою причиною пожеж в осінньо-зимовий періо, є порушення правил експлуатації пічного опалення. Тож постійно слідкуйте за станом печей, своєчасно усувайте виявлені недоліки. Не забувайте, що перед початком, і впродовж  всього опалювального сезону слід обов’язково чистити димоходи від сажі. Для розпалювання печей суворо забороняється використовувати бензин, гас та інші легкозаймисті рідини. Ні в якому разі не можна сушити, або складати поблизу печей горючі предмети і матеріали. Не можна залишати без нагляду печі, а тим більше доручати нагляд за ними малолітнім дітям.

Отже, щоб лихо не прийшло до вашої оселі, зробіть своєчасні висновки і будьте уважними та обережними. Слідкуйте за станом приладів опалення, електрообігрівачів та дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час користування ними.

04.01.16