Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ В ШОСТЦІ ВІДБУЛИСЬ МІТИНГИ ТА ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ

8 травня в рамках відзначення  Дня пам’яті і примирення та 70 –ї річниці Перемоги над нацизмом в  відбулись урочисті мітинги та покладання квітів.

Мітинги пройшли в Куйбишевському , Локотському, Артемівському мікрорайонах та  біля  Шосткинського хіміко-технологічного коледжу.

Покладання квітів до  братських могил   загиблих воїнів та жертв серед мирного населення і патріотів часів другої світової війни відбулись за участю  ветеранів війни, членів міських ветеранських організацій, мешканців міста,  міського голови Ноги М.П., заступника міського голови Сиваєвої Н.О.,  начальника управління праці та соціального захисту населення Наймитенко А.М.  Квіти також були покладені до могил шосткинців, які загинули минулого року  в зоні проведення АТО - Ковортного С.В. та Кондратенка В.О.

Зібравшихся  на мітинг мешканців Куйбишевського мікрорайону з Днем пам’яті та примирення привітав директор ШКЗ «Імпульс» Чернов Є.Г., підкресливши, що ми є свідками зародження нової традиції в святкуванні Дня Перемоги – відзначення Дня пам’яті і примирення та побажав всім бути достойними спадкоємцями переможців.

Від імені міського голови перед присутніми виступила заступник міського голови Сиваєва Н.О.: «Дорогі ветерани, шановні присутні!  Прийміть самі теплі и щирі вітання з Днем пам’яті та примирення та 70-ю річницею Перемоги на над нацизмом! Наші діди і прадіди боролися за те, щоб ніхто і ніколи не посягав на волю і незалежність народу. Ми схиляємо голови перед нашими переможцями та нинішніми захисниками Вітчизни. Ми пам’ятаємо і шануємо наших героїв і сподіваємося на те, що ті історичні дні примирення стануть справжніми днями примирення для нас з вами. Здоровя, наснаги, миру і злагоди вам і вашим родинам!».

Жителів Локотського мікрорайону з Днем пам’яті та примирення  привітали вихователі та учні ЗОШ № 6.  Зі словами привітання та подяки до присутніх звернувся Банний Микола Володимирович – партизан, в’язень фашистських концтаборів.

На урочистий  мітинг в Шосткинському  хіміко-технологічному коледжі прийшли студенти навчального закладу. До присутніх звернулися директор ШХТК Сорока Т.І. та  ветеран війни, учасник бойових дій  Васильєв Юрій Романович.

Вшанувати пам'ять визволителів в Артемівському мікрорайоні прийшли мешканці мікрорайону,  викладачі та учні ВПУ -19.  Присутніх зі святом привітала Надія Юхимівна Рожкова –  партизанка, розвідниця, побажавши всім миру, здоров’я та щастя.

Покладання квітів в Лазарівському мікрорайоні.

Покладання квітів до братської могили біля Шосткинського інституту.

Покладання квітів до братської могили біля ШКЗ "Зірка".

Фото Василя Романенка.

08.09.15