Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

ВІДБУВСЯ МІТИНГ-РЕКВІЄМ З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

15 лютого 2015 року  біля пам'ятника загиблим воїнам -афганцям відбувся мітинг- реквієм з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та  присвячений 26-й річниці виведення радянських військ з Афганістану. Вшанувати пам'ять загиблих миротворців  прийшли  воїни-афганці,  родичі загиблих в Афганістані шосткинців, представники міської і районної влади, громадськість.

Ветеранів афганської війни привітав  міський  голова Микола Нога, зазначивши, що в афганській війні загартувалися наші земляки, які сьогодні відстоюють незалежність України.

Зі словами привітання та шани до воїнів – інтернаціоналістів звернулися голова Шосткинської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану Володимир Півторак,  голова партії ветеранів Афганістану по Шостці та району Дмитро Шиман,  заступник голови райдержадміністрації Віктор Ждаміров.

У пам'ять про загиблих воїнів-інтернаціоналістів була оголошена хвилина мовчання. Учасники мітингу-реквієму поклали квіти до пам'ятника.

Фото Василя Романенка

15.02.15