Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

В ШОСТЦІ З'ЯВИЛИСЬ НОВІ МЕМОРІАЛЬНІ ДОШКИ

13 жовтня 2015 року  в Шостці відкрили меморіальні дошки  захиснику України, шосткинцю  Івану Євдокименку. Іван  героїчно загинув  в зоні АТО в  січні 2015 року під час деблокації Донецького аеропорту.

Указом Президента  України  Івану Миколайовичу  Євдокименко за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі  присвоєно орден «За мужність ІІІ ступеню (посмертно).

Дошки відкрито в школі № 5 та Шосткинському хіміко- технологічному коледжі ім. І.М. Кожедуба, де свого часу навчався Іван.

З нагоди відкриття меморіальних дошок в цих навчальних закладах відбулися урочисті мітинги.

Згадати героя прийшли його батьки, рідні, друзі, учнівська молодь, громадськість.

Всі, хто знав Івана  за життя, його вчителі та викладачі, друзі говорили про нього, як про  справжнього патріота України, який добровільно пішов захищати Батьківщину,  світлу і розумну людину.

До присутніх звернувся міський голова Микола Нога : «Я вдячний батькам за те, що вони виховали такого патріота, я вдячний колективу школи, я вдячний всім шосткинцям. Переконаний, в 21 сторіччі ми повинні навчитися жити без війни, вирішувати питання без конфліктів…Ми всі сумуємо за Іваном. Ми всі будемо у нього учитися патріотизму. Слава Україні!».

Пам'ять Івана Євдокименка вшанували хвилиною мовчання.

До меморіальних дошок були покладені квіти.

Фото:  Василя Романенка

13.10.15