Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

В ШОСТЦІ ВІДКРИЛИ МЕМОРІАЛЬНІ ДОШКИ ЗЕМЛЯКУ, ЗАГИБЛОМУ В ЗОНІ АТО

16 лютого 2015 року в Шостці  урочисто відкрили  меморіальні дошки на честь нашого земляка Василя Олексійовича Кондратенко,  який героїчно загинув в зоні проведення антитерористичної операції.

Дошки встановлені на будівлях загальноосвітньої школи № 7 та вищого професійного училища № 19. Саме в цих навчальних  закладах  навчався Василь Кондратенко.

Згадати його подвиг, висловити співчуття та щиру вдячність родині та близьким   загиблого героя  прийшли керівництво міста, бойові побратими, вчителі та викладачі загиблого воїна, учні, військовослужбовці військової частини 3022,  небайдужі шосткинці.

«Війна вирвала з наших рядів найкращого. Вірного патріота, мужню людину. Він не ховався за інших… Давайте будемо гідними його подвигу!", - закликав пристуніх міський голова Микола Нога.

За життя Василя  пам’ятають, як сумлінного учня, позитивну та світлу  людину.

Василь Кондратенко служив за контрактом починаючи з 16 березня 2010 року в 95-й аеромобільній бригаді в місті Житомир.

Саме в Житомирі він зустрів свою майбутню дружину Анну. 17 серпня 2012 року вони одружилися

Василь Кондратенко виявив добровільне бажання боротися з ворогом під час антитерористичної операції на Донбасі. Стрілок - помічник гранатометника 95-ї житомирської аеромобільної бригади  Василь Олексійович Кондратенко героїчно загинув 17 серпня 2014 року під час штурму одного з блокпостів поблизу міста Ясинувата, що на Донеччині. 20 грудня 2014 року йому мало б виповнитися 27 років.

Фото Василя Романенка

16.02.15