Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

Мітинг з нагоди 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану

15 лютого 2014 року  біля пам'ятника загиблим воїнам -афганцям відбувся мітинг- реквієм присвячений 25-й річниці виведення радянських військ з Афганістану.

Вшанувати пам'ять загиблих миротворців  прийшли  воїни-афганці,  родичі загиблих в Афганістані шосткинців, представники міської і районної влади, громадськість.

Від імені міського голови  ветеранів афганської війни привітала заступник міського голови  Ніна Сиваєва : «25 років пройшло з дня закінчення афганської війни , але час неcпроможний викреслити з нашої памяті героїчні подвиги, приклади мужності, вірності військовому обов’язку, які  продемонстрували  тисячі юнаків і дівчат, волею долі одягнуті в солдатські шинелі. Серед них 291 юнак із нашого міста. Не всім їм довелося повернутися додому живими і здоровими. …Сьогодні ми  схиляємо голову в скорботі за тими, хто не повернувся з гарячих точок ,висловлюємо глибоку шану і повагу батькам, які виховали   мужніх синів , воїнам інтернаціоналістам ,що змінили військову форму на цивільний одяг і стали вихователями молодого покоління та зайняли активну громадську позицію. Від міського голови Миколи Петровича Ноги, від виконкому Шосткинської міської ради і від себе особисто бажаю всім міцного

здоровя, родинного затишку і благополуччя, миру, добра, злагоди, віри в майбутнє і щоб наші діти ніколи не брали участь в військових конфліктах, а над нами завжди було блакитне небо!»

«Дорогі побратими - афганці , дорогі наші мами , сестри и брати , всі присутні , чверть віку пройшло після  того , як наші війська вийшли з Афганістану , за цей  час більшість наших дітей вже стали старшими , ніж  ми були у той час , коли перебували в Афганістані Сьогодні наше завдання - об'єднуватися и разом виховувати  нове покоління українських патріотів », - з такими словами до присутніх звернувся голова міської організації Української спілки ветеранів Афганістану та воїнів- інтернаціоналістів Володимир Півторак .

Зі словами привітання та шани до воїнів – інтернаціоналістів звернулися заступник голови райдержадміністрації Анатолія Молошного  Наталія Фролова, Шосткинський-С.-Будський військовий комісар, підполковник Руслан Риков , студент Шосткинського інституту Антон Щербак.

Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання. До пам'ятника воїнам -афганцям були покладені  квіти .

Фото Василя Романенка