Відкриття історичного факультету Шосткинського університету 3-го віку

12/10/11

11 жовтня в міському краєзнавчому музеї відбулось урочисте відкриття історичного факультету Шосткинського університету 3-го віку.

Більше 20 слухачів «елегантного віку» прийшло на першу вступну лекцію і націлені вони були лише на позитив та отримання нових знань і досвіду.

Наталія Марченко, директор Шосткинського краєзнавчого музею, повідомила, що заняття для літніх студентів відбуватимуться один раз на тиждень.

Зінаїда Скиба, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міськради та за сумісництвом заступник ректора університета 3-го покоління звернула увагу на те, що Шостка є першим містом в області, де з успіхом працює подібний інноваційний навчальний заклад.

Декан історичного факультету – Любові Войстрик згадала минулорічний випуск і висловила надію, що з новачками в них так само складуться добрі та теплі відносини.

Треба зазначити, що студенти оцінили старання викладачів факультету, їх цікаві і вичерпні лекції та практичні роботи – деякі минулорічні слухачі вирішили у другий раз записатися на історичне відділення, аби закріпити та поглибити власні надбання.

Під час вступного практичного заняття слухачів курсу викладачі ознайомили з експозицією, відкритою до вісімдесятиріччя «Свеми», показали виставкову залу, провели екскурсію по території музею. Другу половину занять присвятили організаційним моментам – студенти заповнили необхідні анкети та обговорили з деканом прийнятний для них графік занять.

До речі, слухачі істфаку пройдуть річний курс лекцій та практичних занять, які поділені на два семестри. Після того, як викладачі вузу задовольнили всі питання літніх першокурсників, приємним завершенням першого заняття стало нагородження декана історичного факультету грамотою міського голови за вагомий особистий внесок, популяризацію інноваційного проекту навчання людей старшого віку та збереження їх активної життєвої позиції у громадській діяльності міста. До щирих поздоровлень на адресу Любові Василівни приєдналися і її студенти.