Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ У ТРАВНІ 2015 РОКУ

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, у січні–травні 2015р. 59,6 тис. домогосподарств Сумської області були призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 16,9 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одне домогосподарство у травні 2015р. становив 274 грн. Найбільший розмір субсидії спостерігався у містах Лебедин (1075 грн.), Конотоп (927 грн.) і Охтирка (838 грн.) та Сумському (1682 грн.), Глухівському (1133 грн.), Роменському (1086 грн.), Охтирському (1020 грн.) і Шосткинському (992 грн.) районах. Найменшим він був у Лебединському районі – 26 грн.

Фактично у травні 2015р. субсидії отримали 26,9 тис. домогосподарств, з яких 39% проживає у м.Шостка. Сума отриманих субсидій зазначеного виду становила 3,7 млн.грн.

За кількісним складом домогосподарств-одержувачів субсидій у травні 2015р. переважають домогосподарства з однієї особи, їх частка становила 67% загальної кількості домогосподарств, що отримували субсидії.

Крім того, у січні–травні 2015р. 12,8 тис. домогосподарств були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 16,8 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії цього виду на одне домогосподарство у травні 2015р. становив 1461 грн. Вищий за середній показник по області спостерігався у містах Шостка (2090 грн.), Глухів (1602 грн.) і Ромни (1578 грн.) та Роменському (2685 грн.), Тростянецькому (1668 грн.), Недригайлівському (1547 грн.), Ямпільському (1528 грн.), Лебединському (1512 грн.) і Краснопільському (1500 грн.) районах.

У Лебединському, Буринському, Ямпільському і Роменському районах до 84% домогосподарств, яким були призначені субсидії даного виду у травні 2015р. – одинаки.

19.06.15

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ