Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ У СЕРПНІ 2015 РОКУ

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, у січні–серпні 2015р. 182,0 тис. домогосподарств Сумської області були призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 53,8 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одне домогосподарство у серпні 2015р. становив 227 грн. Найбільший розмір субсидії спостерігався у містах Суми (299 грн.) і Шостка (275 грн.) та Сумському (1040 грн.), Ямпільському (645 грн.),Середино-Будському (540 грн.) і Буринському (484 грн.) районах. Найменшим він був у м.Лебедин – 9 грн.

Фактично у серпні 2015р. субсидії отримали 120,6 тис. домогосподарств, з яких 17% проживає у м.Суми. Сума отриманих субсидій зазначеного виду становила 14,9 млн.грн.

За кількісним складом домогосподарств-одержувачів субсидій у серпні 2015р. переважають домогосподарства з однієї особи, їх частка становила 49% загальної кількості домогосподарств, що отримували субсидії.

Крім того, у січні–серпні 2015р. 17,8 тис. домогосподарств були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 23,5 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії цього виду на одне домогосподарство у серпні 2015р. становив 1246 грн. Вищий за середній показник по області спостерігався у містах Ромни (1720 грн.), Глухів (1637 грн.) і Конотоп (1586 грн.) та Краснопільському (1845 грн.), Сумському (1655 грн.), Кролевецькому (1652 рн.), Охтирському (1635 грн.) і Роменському (1512 грн.) районах.

У м.Суми всі домогосподарства, яким були призначені субсидії даного виду у серпні 2015р. – одинаки.

28.09.15

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ