Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ У СІЧНІ–ЛЮТОМУ 2015 РОКУ

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, у січні–лютому 2015р. 20,0 тис. домогосподарств Сумської області були призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 6,1 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одне домогосподарство у лютому 2015р. становив 260 грн. Найбільший розмір субсидії спостерігався у містах Суми (444 грн.), Охтирка (428 грн.), Глухів (381 грн.) і Шостка (320 грн.) та Великописарівському (302 грн.), Охтирському (297 грн.) і Буринському (294 грн.) районах. Найменшим він був у Глухівському районі – 39 грн.

Фактично у лютому 2015р. субсидії отримали 83,0 тис. домогосподарств, з яких кожне шосте проживає у м.Суми. Сума отриманих субсидій зазначеного виду становила 32,9 млн.грн., 20% цієї суми припадає на жителів м.Шостки, 17% – м.Суми.

За кількісним складом домогосподарств-одержувачів субсидій у лютому 2015р. переважають домогосподарства з однієї особи, їх частка становила 56% загальної кількості домогосподарств, що отримували субсидії.

Крім того, у січні–лютому 2015р. 3,3 тис. домогосподарств були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 4,3 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії цього виду на одне домогосподарство у лютому 2015р. становив 1326 грн. Вищий за середній показник по області спостерігався у містах Ромни(1651 грн.), Лебедин (1589 грн.), Глухів (1579 грн.), Суми (1493 грн.) і Конотоп (1491 грн.) та Середино-Будському (1628 грн.), Путивльському (1560 грн.), Кролевецькому (1461 грн.), Великописарівському, (1444 грн.), Тростянецькому (1418 грн.) і Сумському (1411 грн.) районах.

У м.Суми а також Буринському і Великописарівському районах усі домогосподарства, яким були призначені субсидії даного виду у лютому 2015р. – одинаки.

23.03.15

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ