Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ У СІЧНІ 2014р.

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, у січні 2014р. 3 тис. сімей Сумської області були призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму близько 630 тис.грн.

Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одну сім’ю у січні 2014р. становив близько 210 грн. Серед міст та районів найбільший розмір субсидії спостерігався у містах Охтирка, Шостка, Суми та Глухів – від 213 до 278 грн., Лебединському, Кролевецькому, Буринському та Липоводолинському районах – від 162 до 217 грн., а у Глухівському районі він був найменшим – 50 грн.

Фактично у січні 2014р. субсидії отримали понад 68 тис. сімей, з яких кожна сьома проживає у м.Суми. На ці цілі держава спрямувала 14 млн. гривень, 16% яких припадає на жителів обласного центру.

За кількісним складом сімей-одержувачів субсидій у січні 2014р. переважають сім’ї з однієї особи, їх частка становила 58% загальної кількості сімей, що отримували субсидії. У більшої половини районів Сумської області частка таких сімей була вищою за середню.

Крім того, у січні 2014р. 12 сім’ям були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму більше ніж 10 тис.грн.

Середній розмір призначеної субсидії готівкою на відшкодування витрат, пов’язаних з придбанням побутового палива та скрапленого газу  на одну сім’ю у січні 2014р. становив 860 грн. Найбільший розмір субсидії зазначеного виду спостерігався у місті Охтирка (1011 грн.) і Охтирському районі (1190 грн.).

27.03.14

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ