Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ У ЛИТОПАДІ 2014р.

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області,
у січні–листопаді 2014р. 83,7 тис. сімей Сумської області були призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 16,6 млн. грн.

Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одну сім’ю у листопаді 2014р.становив
282 грн. Найбільший розмір субсидії спостерігався у містах Лебедин (387 грн.)  і Охтирка (342 грн.) та Шосткинському (669 грн.), Охтирському (501 грн.), Буринському (392 грн.), Липоводолинському (387 грн.), Великописарівському (379 грн.), Лебединському (368 грн.), і Недригайлівському (357 грн.), Тростянецькому (344 грн.), Краснопільському (342 грн.) та Середино-Будському (303 грн.) районах, а у Білопільському районі він був найменшим – 54 грн.

Фактично у листопаді 2014р. субсидії отримали 61,9 тис. сімей, з яких кожна шоста проживає у м.Суми. Сума отриманих субсидій зазначеного виду становила 19,1 млн. грн., 23% цієї суми припадає на жителів м.Суми, 13% – м.Шостка.

За кількісним складом сімей-одержувачів субсидій у листопаді 2014р.переважають сім’ї з однієї особи, їх частка становила 68% загальної кількості сімей, що отримували субсидії.

Крім того, у січні–листопаді 2014р. 14,1 тис. сімей були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та

рідкого пічного побутового палива на загальну суму 11,6 млн. грн.

Середній розмір призначеної субсидії готівкою на відшкодування витрат, пов’язаних з придбанням побутового палива та скрапленого газу на одну сім’ю у листопаді 2014р. становив 1162 грн. Найбільший розмір субсидії зазначеного виду спостерігався у містах Лебедин, Глухів, Конотоп і Шостка(1650 грн., 1371 грн., 1250 грн. та 1238 грн. відповідно) та Роменському (1438 грн.), Путивльському (1421 грн.), Шосткинському (1370 грн.), Тростянецькому (1360 грн.), Ямпільському (1303 грн.), Краснопільському (1217 грн.) і Білопільському (1203 грн.) районах.

У м.Лебедин та Білопільському районі усі сім’ї, яким були призначені субсидії даного виду у листопаді 2014р. – одинаки.

24.12.14

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ