Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ У КВІТНІ 2014р.

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, у січні–квітні 2014р. понад 16 тис. сімей Сумської області були призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму понад півтора мільйона гривень.

Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одну сім’ю у квітні 2014р. становив 43 грн. Серед міст та районів найбільший розмір субсидії спостерігався у містах Глухів, Шостка, Охтирка та Суми – від 192 до 229 грн., Білопільському районі – 132 грн., а у Кролевецькому районі він був найменшим – 1 грн.

Фактично у квітні 2014р. субсидії отримали 78 тис. сімей, з яких кожна сьома проживає у м. Суми. На ці цілі держава спрямувала понад 13 млн. грн., 16,6% яких припадає на жителів обласного центру.

За кількісним складом сімей-одержувачів субсидій у квітні 2014р.переважають сім’ї з однієї особи, їх частка становила 63% загальної кількості сімей, що отримували субсидії.

Крім того, у січні–квітні 2014р. понад 10 тис. сімей були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму понад 8 млн. грн.

Середній розмір призначеної субсидії готівкою на відшкодування витрат, пов’язаних з придбанням побутового палива та скрапленого газу на одну сім’ю у квітні 2014р. становив 789 грн. Найбільший розмір субсидії зазначеного виду спостерігався у містах Ромни (1102 грн.), Охтирка (1119 грн.), Глухів (1186 грн.), Суми (1188 грн.) та Охтирському районі (1115 грн.).

У містах Суми, Глухів, Охтирка та Ромни, а також Краснопільському районі всі сім’ї, яким були призначені субсидії даного виду у квітні 2014р. – одинаки.

22.05.14

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ