Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ У ЧЕРВНІ 2015 РОКУ

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, у січні–червні 2015р. 94,4 тис. домогосподарств Сумської області були призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 30,6 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одне домогосподарство у червні 2015р. становив 394 грн. Найбільший розмір субсидії спостерігався у м.Лебедин
(1316 грн.) та Великописарівському (1583 грн.), Сумському (1214 грн.), Путивльському (1094 грн.), Шосткинському (907 грн.), Глухівському (899 грн.) і Краснопільському (757 грн.) районах. Найменшим він був у Лебединському районі – 24 грн.

Фактично у червні 2015р. субсидії отримали 46,5 тис. домогосподарств, з яких 24% проживає у м.Шостка. Сума отриманих субсидій зазначеного виду становила 9,5 млн.грн.

За кількісним складом домогосподарств-одержувачів субсидій у червні 2015р. переважають домогосподарства з однієї особи, їх частка становила 58% загальної кількості домогосподарств, що отримували субсидії.

Крім того, у січні–червні 2015р. 14,6 тис. домогосподарств були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 19,3 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії цього виду на одне домогосподарство у червні 2015р. становив 1370 грн. Вищий за середній показник по області спостерігався у містах Ромни (1754 грн.), Глухів (1521 грн.) і Шостка (1503 грн.) та Краснопільському (1582 грн.), Путивльському (1566 грн.), Охтирському (1547 грн.) і Середино-Будському (1538 грн.) районах.

У Великописарівському і Роменському районах 70% домогосподарств, яким були призначені субсидії даного виду у червні 2015р. – одинаки.

22.07.15

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ